فرمول یک ایرانوالتری بوتاس راننده تیم فرمول یک مرسدس می گوید که به دلیل مشکل پیش آمده برای ترمزش در مرحله تعیین خط بارانی فرمول یک اتریش نتوانست خوب کار کند و در رده چهارم قرار بگیرد.

بوتاس که در مسابقه هفته قبل توانست در این پیست به پیروزی برسد؛ می‌گوید که داغ شدن بیش از اندازه ترمز جلویش اعتماد به نفسش را از بین برد.

در مرحله سوم تعیین خط، فاصله والتری بوتاس با همتیمی خودش 1.428 ثانیه شده بود. مکس ورشتپن و کارلوس ساینز نیز در بین آنها قرار گرفتند.

کار راحتی نبود، من به دنبال رده چهارمی نبودم اما خب شرایط ناپایدار، می‌تواند چالش های متفاوتی را به وجود آورد.

شخصا فکر می کنم که من به اندازه کافی شرایط را مدیریت نکردم تا لاستیک‌هایم را در دمای عملیاتی قرار دهم، یک بخشی از ترمز راست و جلوی خودروی داغ شده بود و واقعا نمی‌توانستم پتانسیل خودرو را حین ترمزگیری به حداکثر برسانم که این مسئله در شرایط بارانی خیلی مهم است.

بوتاس می‌گوید که نمی‌داند تیم می‌تواند یک شبه این مشکل را حل کند و برای مسابقه بدون مشکل باشد یا نه:

واقعا امیدوارم که این اتفاق رخ دهد، خیلی خوب می‌شود که در پیست تخت گاز بروم اما این چیزی است که ما تنها فردا از آن با خبر می‌شویم به این خاطر که ما واقعا در مرحله تمرینی شبیه ساز مسابقه نداشته‌ایم اما می دانیم که خودرو سریع است و بنابراین چشم انتظار مسابقه‌ایم.

3 دیدگاه

 1. Sohrab

  13

  1

  به عنوان ی فراری فن حسودیم میشه به مرسدس
  راننده هاش هر موقع به مشکلی میخورن براحتی مشکل رو پیدا میکنن و حلش میکنن
  خودروی لوییز توی تمرین دوم مشکل پیدا کرده بود ولی تعیین خط پرواز کردن

 2. رضا red horse

  7

  1

  سهراب جان تازمانی که مدیریته تیم همین آقایون باشن وضعیته ماهمینه، مشکل ما توسطح بالا و کلان ومدیریتیه، یه مدیریته قوی هست که یک تیم کامل و منسجم رو تشکیل میده، مدیریت ضعیفم میشه همین تیم الان فراری

دیدگاه خود را بیان کنید