کاربر گرامی، برای عضویت در وب سایت فرمول یک ایران، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرمایید. توجه نمایید که آغاز عضویت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن می باشد.

قوانین کاربری

 1. برای ثبت نام در سایت، درج ایمیل واقعی و معتبر کاربران ضروری است.
 2. وب سایت F1iran.com یک وب سایت اطلاع رسانی به زبان فارسی است لذا فارسی نویسی اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. از نوشتن به زبان انگلیسی و یا (فینگلیش) خودداری کنید.
 3. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام و حساب، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.
 4. کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی فرمول یک ایران (info@f1iran.com)، شکایات خود را به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند.
 5. در صورتی که مسئولان سایت شکایت وارده را صحیح بداند، دسترسی شخص خاطی را به صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد کرد.
 6. درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود و همچنین تبلیغ چه با وجود درج لینک و چه درج اسم ممنوع می باشد و عواقب ناشی از این عمل بر عهده کاربر می باشد و فرمول یک ایران هیچ مسئولیتی در قبال درج این نظرات ندارد.
 7. و همچنین درج هرگونه نظر مخالف قوانین و مقررات کشور در وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
 8. هرگونه استفاده از سرویس کاربری وب سایت در جهت اهداف سیاسی و جعل هویت و … ممنوع است.
 9. تمامی موارد بالا شامل عکس های پروفایل و همچنین هر گونه تصویر آپلود شده توسط کاربر می شود.
 10. روش ارتباطی فرمول یک ایران با کاربر، آدرس ایمیل کاربر است که در حساب کاربری وی ثبت شده است و تمام مشخصات کاربر نزد ما به صورت محرمانه باقی خواهد ماند.
 11. در هنگام خرید از وب سایت دقت فرمایید چون مبلغی به خریدار پس از دریافت محصول عودت داده نمی شود.
 12. کاربر مجاز نیست که در هر زمانی، درخواست حذف شدن اکانت کاربری (با تمامی مشخصات)، محدود شدن آن و یا درخواست حذف محتوایی که بطور داوطلبانه در سایت منتشر کرده است را داشته باشد و تمام این موارد فقط با صلاحدید مدیریت سایت انجام خواهد شد.
 13. درج هر گونه اطلاعات شخصی و لینک گروه های تلگرام، واتس اپ و غیره در قسمت دیدگاه ها ممنوع است

قوانین کلی

* وب‌ سایت فرمول یک ایران، یک وب‌ سایت تخصصی در حیطه موتوراسپورت است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب‌ سایت ‌به عنوان یک مرجع الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاکم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.

 1. لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده در تبلیغات صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد و وب سایت فرمول یک ایران مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.
 2. هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد و و طبق ماده ۱۲ از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی با متخلفان برخورد خواهد شد.

این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین اقدام نماید.