موتوجی پی ایران – موتورسوار تیم پتروناس یاماها که دیروز در مسابقه موتوجی پی بریتانیا و در دور اول کنترل خودش را از دست داد و سپس آندره دویزیوسو موتورسوار دوکاتی نیز با او برخوردی را داشت و هر دو از مسابقه خارج شدند بیان کرده است که او به دلیل اشتباه الکس رینز کنترل موتورش را از دست داده است.

فابیو کوارتارارو که در بخشی از پیست سیلورستون که با نام کاپس می شناسیم دچار یک هایساید شده بود و سپس آندره دویزیوسو نیز با او برخوردی را داشت و هر دو از مسابقه کنار رفتند بیان کرد که الکس رینز به محض عبور از او تقریبا کنترل موتورش را از دست داد:

من برای اینکه با رینز برخورد نکنم مجبور بودم که با شدت زیادی ترمز کنم. شروع خوبی را داشتیم ولی متاسفانه در پیچ اول رینز از من سبقت گرفت، او کنترل عقب موتورش را از دست داد و من مجبور شدم با شدت زیادی ترمز کنم تا با او برخورد نکنم اما متاسفانه خودم یک هایساید داشتم. من خوبم، خیلی خوش شانسم که هیچ استخوانی از من شکسته نشده است. فکر می کنم که دووی(آندره دویزیوسو) حال خوبی را نداشته باشد، او خیلی برخورد سنگینی را داشت.

من اصلا لحظه برخورد او را ندیدم فقط وقتیکه بلند شدم متوجه شدم که او نیز تصادف کرده است. اگر رینز آن اشتباه را مرتکب نمی شد مطمئنا به لرزش و لغزش ادامه می دادیم و در همان لحظه شروع به کنترل موتور می کردم. برای من مسئله فقط شانس بود که برایم یک شانس بد بود.

الکس رینز پیروز مسابقه دیروز نیز بیان کرد که :

در پیج اول بسیار نزدیک بود که یک تصادفی را داشته باشم. نمی دانم به خاطر تایرهای سرد بود یا هر چیز دیگر ولی هرچه که بود توانستم شرایط را تحت کنترل در بیاورم.

آندره دویزیوسو و فابیو کوارتارارو بعد از مراقبت های پزشکی اعلام کردند که در شرایط ایده آلی قرار دارند و به مسابقه بعدی نیز می رسند.

9 دیدگاه

 1. ....kh:n....

  12

  15

  رینز اصلا مقصر نبود.رینز خودش یک لحظه تعادلش به هم خورد ولی موتور رو جمع کرد.
  فابیو خودش مقصره نتونسته موتورش رو کنترل کنه گردن رینز میندازه.
  مرد باش.قبول کن که اشتباه کردی.

 2. iman88

  20

  1

  بابا نگفته تقصیر رینزه.تمامه صحبتش اینه که اگر رینز تعادلش بهم نمیخورد منم اینطور ترمز نمیکردم و این اتفاق نمیوفتاد.نگفته مقصر رینز.تو این سطح شما باید تو صدم ثانیه تصمیم بگیری تا یه شانسی پیدا کنی جلویه یو برخورد و بگیری.اگر رینز تعادلش بهم میخورد دقیقا اتفاقی که برایه دووی افتاد برایه فابیو میوفتاد.در کل بازم میگم چیزی که فابیو گفته مطلقا به معنیه مقصر بودن رینز نیست.فابیو نسبت به اتفاقی که داشت جلوش میوفتاد عکسالعمل نشون داد همین.کله حرفش هم همینه.دنبال مقصر نگشته فقط چیزی که اتفاق افتاده رو توضیح داده.

دیدگاه خود را بیان کنید