فرمول یک ایران  – مرسدس از ابتدای 2014 به این طرف همواره موتورهای قدرتمندی را داشته است اما والتری بوتاس می‌گوید آنها قطعاً نیازمند ارتقاء موتور بعد از افتی که در مونترئال کانادا داشتند، هستند.

از مرسدس بنز انتظار می‌رفت که در گرندپری کانادا از یک موتور ارتقا یافته استفاده کند اما این طرح به دلیل یک مشکل کیفی انجام نشد.

از همین رو تیم تصمیم دارد تا در مسابقه بعدی یعنی فرانسه، این به روز رسانی را انجام دهد. این موضوع توسط والتری بوتاس، نفر دوم مسابقه یکشنبه گذشته مورد تائید قرار گرفت.

بوتاس گفت:

ما قطعا به این تغییر نیازمندیم.

یکشنبه نشان داد که ما به اندازه کافی سریع نبودیم. لذا نیازمند چنین ارتقایی هستیم و قصد داریم که برای مسابقه آینده آن را انجام دهیم. این خوب است.

با وجود اینکه بوتاس از جایگاه دوم مسابقه کانادا را آغاز کرد اما سعی کرد تا سباستین فتل و فراری را برای کسب مقام اول به چالش بکشاند. او ادامه داد:

از دور اول حقیقتاً فراری هر لحظه کم‌کم سریعتر می‌شد و قادر بودند هم مسابقه را کنترل کنند و هم فشار بیاورند و ما در انتها به کمی مشکل خوردیم و بنزین تمام کردیم، به همین دلیل هم مکس ورشتپن در انتها خیلی نزدیک شد.

فکر می‌کنم که حداکثر فاصله در زمان‌گیری حدود 101هزارم ثانیه بود بنابراین کسب رده اول استارت امکان پذیر بود اما این کاملا با تمرین متفاوت است و ما در تمرین دوم بطور کامل از رقابت بیرون رفتیم. برای کسب مقام دومی خوشحالم اما اصلا از اینکه عقب ماندیم راضی نیستم.

7 دیدگاه

 1. سجاد

  14

  1

  مرسدس به نظرم خیلی نتیجه خوبی با این وضع موتوری کسب کرد.این امتیازات خیلی بدردشون‌میخوره.فرض کنید موتور خراب میشد چقدر امتیاز از دست میدادن.با شناختی که از این تیم دارم حتما برمیگرده با قدرت.رقابت واقعا سخته امسال.تفاوت تعیین خط فقط ۰.۱با این موتور بود و مرسدس این آخر هفته اتفاقا به نظرم خوب بود.

   • سجاد

    5

    2

    شما کلا حمله کن.

   • سید علی حسینی

    0

    5

    لطفا هم شما و هم آقای منصوری بیشتر مراقب پیام هایی که میزارید باشید

    تشکر

   • Akbar (Ghasemi)

    1

    0

    طرفدار فراری! فتل جون شما!!!!!! این چه مدل طرفداریه!!! تو خود فراری هم فتل رو می پرستن

دیدگاه خود را بیان کنید