فرمول یک ایران – فرناندو آلونسو می گوید که از دیدن نیکو روزبرگ در صدر جدول رانندگان آن هم در حالی که تنها ۲ مسابقه به پایان فصل مانده، تعحب نمی کند.

پیروزی نیکو روزبرگ در این آخرهفته می تواند حکم قهرمانی او باشد و اگر سوم یا دوم هم شود هنوز او شانس اول قهرمانی خواهد بود.

لوئیس همیلتون در دو فصل گذشته، نیکو روزبرگ را در جدال قهرمانی شکست داد اما آلونسو می گوید که از دیدن روزبرگ در صدر جدول تعجب نمی کند:

به نظرم آن ها در دو فصل گذشته برابر بودند و قهرمان در مسابقه ی آخر مشخص می شد.

این فصل آن ها افت و خیز داشتند فصل قبل لوئیس سریع بود و با اختلاف خوبی قهرمان شد. این فصل نیکو خیلی قدرتمند بود ثبات بیشتری داشت ماشینش قابلیت اطمینان بالایی داشت و همین موضوع برای او برتری را به همراه داشت. آن ها همیشه رقابتی بوده اند.

کسی فکر نمی کرد که قهرمانی در این فصل برای همیلتون آسان باشد، من حتی در آغاز فصل هم چنین نمی اندیشیدم. نیکو ثبات زیادی دارد و در برخی پیست ها خیلی خوب است حتی در اینجا در برزیل او در دو فصل گذشته برنده شده است.

در حالت عادی نیکو همه ی مسابقات را به پایان می رساند، سکوهای زیادی به دست می آورد و همیشه شانس قهرمانی دارد و در این فصل او حتی از همیلتون هم جلوتر است. باید دید نتیجه چه می شود.

2 دیدگاه

  1. Saeed

    9

    2

    خود الونسو هم این شانسو داره.امیدوارم سال دیگ فراری و مکلارن برا قهرمانی ماشین بسازن که الونسو و رایکونن تو رقابت باشن و تا ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ی تمدید کنن.چون اگ بوفون تو فوتبال میتونه تا ۴۰ سالگی هم بازی کنه اینا هم میتونن.وگرن اگ ماشیناشون رقابتی نباشن خودشون رو باز نشسته میکنن

دیدگاه خود را بیان کنید