فرمول یک ایران – توتو ولف، مدیر تیم مرسدس انتظار دارد که برای فرمول یک 2021 با لوئیس همیلتون و والتری بوتاس ادامه دهد اما سباستین فتل هنوز هم یک گزینه برای آنهاست.

حتی قبل از گذشت یک مسابقه از فصل 2020 فرمول یک، بازار رانندگان برای فصل 2021 سر به فلک کشیده است و گمانه زنی‌های بسیاری در مورد رانندگانی که قراردادشان رو به اتمام است وجود دارد. این موضوع پس از جدا شدن فتل از فراری آغاز شد و در ادامه موجب پیوستن کارلوس ساینز به فراری و جایگزین شدن دنیل ریکاردو به جای او در مکلارن شد. جدایی که در روز گذشته با اظهار نظر فتل، حاشیه های زیادی را به دنبال داشته است.

مرسدس در حال حاضر دو صندلی خالی دارد و چندین متقاضی! یکی از این راننده ها، قهرمان چهار دوره مسابقات است و مدیر این تیم می گوید که به احتمال زیاد آنها با همیلتون و بوتاس ادامه دهند:

ما در شرایط دشواری قرار داریم، از ترکیب فعلی مان بسیار خوشحالیم و دوست داریم با آنها ادامه دهیم. اما شما نمی توانید سباستین را نادیده بگیرید، شاید یکی از رانندگانمان خواهان ادامه دادن با ما نباشد و آنوقت است که سب به یکی از گزینه های ما تبدیل خواهد شد.

خواهیم دید که اوضاع در چند هفته آینده چطور پیش خواهد رفت، اما من انتظار دارم که با لوئیس و والتری ادامه دهیم.

لوئیس همیلتون و سباستین فتل - بحرین 2019

لوئیس همیلتون و سباستین فتل – بحرین 2019

سباستین فتل درباره پیوستن به مرسدس می گوید…

مرسدس بهترین خودروی فرمول یک است و تا حدی ضمانتی برای کسب پیروزی برای هر راننده ای است.

اما نمی دانم برنامه های مرسدس چیست. من عجله ای ندارم، بیایید ببینیم مسابقات اول چطور پیش می رود.

5 دیدگاه

 1. Mahmood.ghaedi

  12

  1

  احتمال زیاد هم با همین رانندها ادامه میدن
  چون قهرمانی ک دارن میارن دیگه دلیلی نداره راننده عوض کنن
  ولی خب سب هم بینظیره و قشنگ اسمش ادم وسوسه میکنه واسه قرداد

 2. majidsf64

  10

  0

  حتی تو این شرایط باز از راننده هاش حمایت میکنه و وقتی میگه ادامه میدیم یعنی حتما ادامه خواهد داد و مثل ماتیا بینوتو هر دفعه ی چیزی از تو آستینش بیرون نمیاره.در صورتی ادامه نمیدن که واقعا به توافق نرسن که بنظرم بعیده.من طرفدار فتلم و مطمئنم هیچی از ارزش‌هاش کم که نشد بماند صداقت و راستی و درستیش برای کله فرمول یک آشکار شد و همه خوشحالن حتی مرسدسی‌ها.خوشحالم که دست فراری رو شد و نشون دادن که ی روده راست تو شکمشون ندارن،مدیرای فراری باید برن کلاس اولِ مدیرای مرسدس،و مدیریت و روانشناسی یاد بگیرن.

 3. 5red16

  8

  0

  به نظر منم ولف با همین راننده ها ادامه میده
  چون مدیر باهوشی هست و اجازه نمیده اسرار تیمش توسط راننده (هرچند به صورت محدود لو بره، درضمن توجه داشته باشید تیمهای دیگه نیازی ندارند تا کل دیتابیس مرسدس رو داشته باشند، گاهی یک سر نخ فنی کوچیک به رقیب باعث لو رفتن خیلی از اطلاعات میشه) به تیم دیگه ای بره
  به وتل هم احتمالا برای دوره قوانین جدید فکر میکنند وقتی که حتی اگه دوتا راننده شون هم جدا بشه دیگه نگرانی از بابت انتقال اطلاعات به تیم دیگه ای ندارند

 4. امید نورمحمدی

  0

  0

  چندبار این حرفها تکرار میشه؟! کدوم مدیری غیراز مدیران فراری از قبل دست خودشونو رو میکنند؟ چرا ولف باید روحیه راننده های موفقشو خراب کنه؟ اصلا چه لزومی داره به این ترکیب در این شرایط دست بزنه؟ مگه مثل پدر متیای لکلرک تحت فشار مدیر فیا و پسرشه؟ کدوم مدیر عاقلی قهرمان 4 دوره جهان که هنوز در اوایل سی سالگیه اینجوری مفت و مسلم از دست میده؟ افتخارات سب طی 10 سال گذشته بسیار بیشتر از افتخارات فراریه و امروز هم بازنشسته بشه افتخاراتش سرمایه اصلیش محسوب میشه ولی فراری طی یک دهه اخیر چه دستاوردی داشته که از طریق سب بدست نیامده باشه؟! نایب قهرمانیها و بردها و امتیازات سب دوباره اسم فراریو بالا کشید و این یک حقیقت انکار ناپذیره.

 5. mojtaba

  0

  0

  تعداد کم مسابقات این فصل به نفع بوتاس شد حالا با دو برد از ده مسابقه هم کارنامه قابل قبولی دست و پا میکنه و احتمال تمدید قراردادش بالا میره