برترین مکالمات رادیویی گرندپری روسیه 2019

فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون در روزی که به نظر می رسید مرسدس شانسی برای پیروزی در مسابقه روسیه ندارد، با اتفاقات مسابقه، استراتژی مرسدس و البته عملکرد خوب خود توانست نهمین پیروزی فصل خود را کسب کند. مانند هر گرندپری سری خواهیم زد به بخش جذاب مکالمات رادیویی بین تیم ها و رانندگان:

 

  دانلود فایل ویدیویی

18 دیدگاه

 1. Amin

  3

  0

  فک کنم از ۲۰۱۷ نشده بود ک چهارتا ریس پشت سر هم رو نبره
  که اینبار هم ریس چهارم رو برا
  از خوشحالی تعیین خط و آخر مسابقه مشخص بود ک خیلی تلاش کرده…
  We never give up

 2. MAXAD

  5

  0

  به نویسنده عزیز این پست:
  منظور کارلوس ساینز از Go Go Squeeze! این هست که : یه نوشیدنی انرژی زا هست که کارلوس میخوره و نوع بسته این نوشیدنی هم طوری هست که باید فشارش بدی که بره تووی دهنت، یعنی به صورت مثلا نوشیدنی نوشابه نیست که سر بکشی. واسه همین اسمش هست go go squeeze یعنی یالا یالا فشارش بده!

 3. MAXAD

  8

  0

  واقعا رابطه بین مدیران و کسانی که توو مک لارن هستند و به خصوص اون مهندس مسابقه ای کارلوس و لندو خیلی جالب و فان هست. رادیوهاشون واقعا fun هست. یه تیم دوست داشتنی شدن.

 4. Amir44

  2

  0

  آقا یه سوالی شدیدا ذهنم و درگیر کرده اینه که سب که عملا موتور نسوزوند یعنی دودی از ماشینش خارج نشد یا مشکل سوخت و سیلندر و شمع و این حرفا رو که نداشت پس چرا همینطور خرامان خرامان به سمت پیت لین نرفت تا VSC نیاد تو پیست !

   • Amir44

    1

    0

    داداش میدونم میگه ! سوالم اینه که چرا میگه؟ موتور که نسوزوند اگه همون آروم آروم هم میومد تا پیت خودرو ایمنی مجازی نمیومد

   • THE MINDBLOWER

    0

    0

    منم مث شما شرمنده اشتباه متوجه شدم

  • Amin

   3

   0

   فک کنم سیستم بازیابی انرژیش خراب شده بود
   و باقی قطعات موتور سالم بودن
   شاید فکر کردن ک بدون تعویض موتور میتونن درستش کنن تا تو ژاپن پنالتی نگیرن

دیدگاه خود را بیان کنید