فرمول یک ایران – راننده فنلاندی ابتدا در تمرین اول بعد از آنکه خواست قدرت موتور را در آن شرایط در پیچ پارابولیکا بالا ببرد دچار مشکل شد‌ و به دیواره پیست خورد. کیمی رایکونن راننده تیم آلفارومئو آخر هفته خود در ایتالیا را به بهترین شکل توصیف کرد؛ مزخرف

اما این تنها آغاز مشکلات بود. در دور تعیین خط سوم (Q3) بازهم ماشین خود را به دیواره پیست زد و شاید بتوانید حدس بزنید کجا، بله پارابولیکا. نتیجه این تصادفات شروع از پیت لین بود چراکه موتور و گیربکس خود را تعویض کرده بود اما بدبیاری های مرد یخی از این هم فراتر رفت و بخاطر اشتباه لاستیک های اشتباه، ده ثانیه جریمه توقف در پیت لین دریافت کرد و به همین دلیل بود که او با سبک خاص خودش، این آخر هفته را مزخرف خواند.

7 دیدگاه

  • iman88

   10

   0

   فرزاد جان لاستیکی که باهاش مسابقه رو شروع کرد همون لاستیکی نبود که تو کیو 2 باهاش تایم زده بود.همونطور که میدونید 10 راننده اول باید با همون ست لاستیکی مسابقه رو شروع کنن که باهاش تو کیو 2 بهترین تایمشون رو زدن.
   احتمالا فکر کردن چون پنالتی داشتن و از پیت لین مسابقه رو شروع کردن دیگه این قانون شامل حالشون نمیشه و مختارن با هر لاستیکی که میخوان مسابقه رو شروع کنن.اما اشتباه فکر کردن.
   نمیدونم چطور ممکنه یه تیم نسبت به قوانین برگذاری مسابقه اگاه نباشه.

 1. P1F1kimi

  1

  0

  هم اسپا هم مونزا واسش خيلي بد پيش رفته تو جفتشم تقصير خاصي متوجهش نبود
  تو اسپا شاهكار آقاي جوگير اعظم، تو مونزا هم فاجعه لاستيك اشتباهي🤦‍♂️
  قشنگ ١٦امتيازي از دستش پريد با اون ٨تاييم كه فيا ازش كم كرد تو هكنهايم حساب كنيم الان داشت با ساينز و گسلي رقابت ميكرد با ماشين آلفا🙃

دیدگاه خود را بیان کنید