فرمول یک ایران – کریستین هورنر فکر می کند که در فصل آینده باید به پیر گسلی زمان کافی برای هماهنگ شدن با سرعت تیم داده شود چرا که او زودتر از چیزی که تیم دوست داشت ترفیع گرفته است.

گسلی در فصل پیش رو جایگزین دنیل ریکاردو خواهد بود و راننده ی استرالیایی تصمیم گرفته خودش را با چالش های جدیدی رو به رو کند و به رنو بپیوندد.

با وجود برخورد سختگیرانه ردبول با راننده هایی که عملکرد عالی نداشته اند، هورنر می گوید که باید به گسلی زمان کافی برای هماهنگ شدن با یکی از بهترین تیم های فرمول یک داده شود چراکه او به تازگی وارد فرمول یک شده است:

فکر می کنم پیر راننده بسیار سریعی است و این وظیفه ماست که به او زمان کافی برای هماهنگ شدن با سرعت تیم را بدهیم.

ترفیع او به ردبول زود تر از چیزی که ما معمولا دوست داریم اتفاق افتاد و حالا مکس ورشتپن در نقش راننده باتجربه و بزرگ تر ظاهر خواهد شد و گسلی باید تمام تلاشش را در راستای رقابت با یکی از سرسخت ترین هم تیمی های ممکن بکند.

کریستین هورنر باور دارد که گسلی قرار نیست از لحظه اول با مکس با تجربه تر، شروع به جنگیدن کند اما مطمئن است که راننده فرانسوی می داند باید دقیقا چه کار هایی را انجام دهد:

قرار نیست کار راحتی باشد، مشخصا اینگونه نیست. اما گسلی می داند چه انتظاراتی از او داریم.

در واقع تیم با این موضوع برخورد راحت تری دارد و نسبت به گذشته تغییراتی کرده و سطح انتظاراتش از دو راننده به میزان عملکرد آن ها نزدیک تر شده است.

پیر گسلی و مکس ورشتپن

پیر گسلی و مکس ورشتپن

هورنر از از راننده دیگر تیم، مکس ورشتپن هم رضایت زیادی دارد و با توجه به این موضوع که او در 2018 پایان خوبی داشت، منتظر است که بهترین مکس ورشتپن ممکن را ببیند:

کسب تجربه همواره در حال رخ دادن است و او راننده بسیار جوانی است، فکر می کنم چیزی که ما تا به حال دیده ایم این بوده که تمام راننده ها مرتکب اشتباهاتی می شوند.

ما این موضوع را در رانندگان با تجربه هم دیده ایم و فکر می کنم مکس هر روز با تجربه تر می شود، مهم تر اینکه او می تواند به خوبی از این تجارب استفاده کند.

یک دیدگاه

  1. Mohammad.gh

    3

    0

    “اما گسلی می داند چه انتظاراتی از او داریم.”
    خب همونجور که معلوم بود شرایط ردبول کاملا به نفع مکسه، حتی قبل از اینکه ریکی بخواد بره اینجوری بود، با گفتن اینکه میره به رنو واضح تر شد، اونم تازه دنی ریکیاردویی که اینهمه سال تو ردبول بود، تکلیف گسلی که دیگه معلومه

دیدگاه خود را بیان کنید