فرمول یک ایران – رنو به کارلوس ساینز اجازه خروج زود هنگام از تیم و پیوستن به مکلارن را داد تا او بتواند در تست های لاستیک ابوظبی حضور داشته باشد.
پس از رقابت نهایی این فصل، تیم ها در یاس مارینا می مانند تا به تست لاستیک های سال آینده پیرلی بپردازند. این تست ها پس از رقابت یکشنبه خواهند بود و در دو روز سه شنبه و چهار شنبه برگزار خواهد شد.
در این میان رد بول به دنیل ریکاردو اجازه پیوستن به رنو را نداده است و خود تیم هم از دنیل برای این تست ها استفاده نخواهد کرد تا ریکاردو نه در تمرینات رد بول حضور داشته باشد و نه با رنو به تست ماشین بپردازد. این درحالی است که رنو به ساینز اجازه پیوستن زود هنگام به مکلارن را داده است و با این موضوع هیچ مشکلی ندارد.
چهارشنبه برای کارلوس به معنی اولین تجربه قرار گرفتن در ماشین مکلارن خواهد بود البته پس از هم تیمی 2019 وی یعنی لندو نوریس که سه شنبه به تست MCL33 می پردازد.

فرناندو آلونسو و کارلوس ساینز

فرناندو آلونسو و کارلوس ساینز

ترکیب 2019 ویلیامز هم به تازگی تکمیل شده است و با اضافه شدن کوبیتسا به جورج راسل، به نظر میرسد که تیم به انسجام خوبی رسیده است. لنس استرول هم با پیوستن زود هنگام به فورس ایندیا، در تست ها حاضر خواهد بود.
به نظر می رسد که میان سائوبر و فراری هم تعویضی صورت خواهد گرفت و لکلرک به هم تیمی سال آینده خود یعنی سباستین فتل می پیوندد تا کیمی رایکونن هم تست های تیم آینده اش را انجام بدهد.
رد بول هم تایید کرده است که پیر گسلی در این تست ها به تیمشان می پیوندد.
این تست دو روزه فقط برای سنجش وضعیت لاستیک های سال آینده پیرلی خواهد بود و هیچکدام از تیم ها اجازه تغییر دادن قطعات ماشین را نخواهند داشت.

2 دیدگاه

  1. Mahmood.ghaedi

    2

    3

    مگه قرداد دنیل تمام نمیشه دیگه چیکار ب اجازه ردبول داره؟?