فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون راننده ی مرسدس، ارتباط فعلی خود با هم تیمی اش، نیکو روزبرگ را بسیار خوب توصیف کرد.

از فصل 2014 با اوج گرفتن مرسدس این دو هم تیمی رقابت ها و کشمکش های زیادی داشته اند و در حال حاضر نیز در جدول رده بندی روزبرگ جلوتر از همیلتون در صدر قرار دارد.

راننده ی مرسدس اظهار کرد:

در حال حاضر با نیکو بسیار خوب هستم. با کمال تعجب رابطه مان بسیار بسیار خوب است!

من واقعا انتظار این رابطه را نداشتم, احساس می‌کنم همه این‌ها به دلیل بالاتر رفتن سن ما و وسعت گرفتن تفکرات هر دو ما است. نیکو به خانواده اهمیت زیادی می‌دهد و یک دختر هم دارد که احتمالا همین باعث شده خلق و خوی او تغییر کند .

احترامی که بین ما دوتا است حال از هر زمان دیگری بیشتر شده است و من این را می‌پسندم و مطمئنا نیکو هم با من هم عقیده است .

ما درباره مشکلات با هم صحبت می‌کنیم و در‌صدد حل آن مشکل بر می‌آییم همه این ها را رو در رو و بدون هیچ واسطه‌ای انجام می‌دهیم, حتی گاهی من از دست او ناراحت می‌شوم در اتاق او را می‌زنم و خصوصی درباره آن به گفت‌و‌گو می‌پردازیم البته این ها را جلوی تیم بروز نمی‌دهیم.

هر دو سعی می‌کنیم در قالب یک تیم مسابقه دهیم و اگر من از بعضی از کارهای نیکو خوشم نیاید به او می‌گویم و او هم کمتر آن کارها را انجام می‌دهم, و گاهی هم نیکو نقص های من را به من گوشزد می کند و من آن ها را رفع می‌کنم .

در ادامه رابطه ما دو تا پستی و بلندی های زیادی خواهد داشت خیلی وقت ها از یکدیگر متنفر بودیم و خیلی اوقات هم یکدیگر را دوست می‌داشتیم در پایان هر دو بازنشست می‌شویم و صاحب خانواده اما این احترام بین ما باید باقی بماند که خیلی مهم است .

 

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید