Register

هشت + 6 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایرانمکس ورشتپن معتقد است گرندپری مالزی مثل جایزه بزرگ سنگاپور، توانایی فیزیکی رانندگان را در یک آب‌وهوای گرم و مرطوب به چالش خواهد کشید.

جوانی هلندی امسال قربانی فقدان پایداری در خودرویش و تصادفاتی شده که اکثرا نقشی در ایجاد آن‌ها نداشته است اما نتیجه‌ی پارسال مسابقه‌ی سپانگ، مکس را امیدوار، راهی مالزی می‌کند.

پارسال توانستیم در مالزی یک-دو کنیم.

سکو مسابقه مالزی 2016

سکوی مسابقه‌ی مالزی 2016

من و دنیل در رقابت پارسال چرخ به چرخ شدیم. فضای کافی را در اختیار همدیگر قرار دادیم. هم برای طرفداران جذاب بود و هم تیم، یک نتیجه‌ی خوب گرفت.

شرایط مسابقات سنگاپور و مالزی هر دو گرم و مرطوب است. وقتی که این دو مسابقه پشت سر هم هستند، می‌توانید تمریناتتان را با همان شرایط قبل ادامه دهید.

با این حال باز هم از لحاظ فیزیکی، مسابقه‌ی دشواری خواهد بود.

این شرایط حتی برای مکانیک‌ها هم سخت است. با آن لباس‌ها حتما گرمشان خواهد شد و در این آخرهفته، چند کیلو کم می‌کنند!

در سال گذشته ردبول با یک عملکرد خیره‌کننده توانست سکوهای اول و دوم را تصاحب کند. دنیل ریکاردو در آن مسابقه به چهارمین بردش در فرمول یک رسید و مکس ورشتپن هم مقام دوم را از آن خود کرد.

5 دیدگاه

 1. max verstapen

  3

  4

  موافقم واقعا فعالیت برای عوامل تیمها سختو دشواره امیدوارم مالزی هم بارون بیاد و امیدوارم در چهار مسابقه باقیمانده مکس بتونه بهترین نتیجه رو کسب کنه

 2. Ahmadreza2004

  11

  2

  نقشی تو اکثر تصادفات نداشت؟!!!!??

  • max verstapen

   4

   4

   کلا مکس سه مرتبه تصادف داشته دوبار با فتل یه بار با ریکیاردو‌ بی انصاف نباشید همین آخریش مسابقه ی سنگاپور خداییش ورشتپن به کسی نزد در برخورد اول رایکونن زد به مکس و بعدش اون به وتل برخوردکرد اون دوتای دیگه هم به نظر من یه اتفاق طبیعی بود در لحظه شروع در خط استارت و پیچ یک به علت شلوغی زیاد احتمال برخورد زیاده خداییش چقدر امسال تصادف توی خط استارت داشتیم؟! چرا همش مکس رو میبینید؟!

   • Rexa25

    2

    1

    اتفاقا کمترین تقصیر رو رایکونن داشت

 3. ...m6....

  2

  0

  خو یکی نیست بهش بگه پارسال اگه اون اتفاق برای موتور همیلتون بدبخت نیوفتاده بودو توی پیچ یک بود نم چند بود فتل نمیزد به روزبرگ بازم اینو میگفتی قشنگ شانسی یک دو کردن?