فرمول یک ایراندنیل ریکاردو راننده ی حال حاضر تیم ردبول بیان کرد که فشاری از طرف راننده های جوان که در حال قدم گذاشتن در فرمول یک هستند، احساس نمی کند.

هم تیمی جوان دنیل ریکاردو در تیم ردبول، مکس ورشتپن این فصل بسیار عالی عمل کرد و اولین گرندپری خود را در سن ۱۸ سالگی برد، همچنین او یک رانندگی باورنکردنی در گرندپری برزیل ۲۰۱۶ داشت.

استبان اکون نیز که امسال در ۱۹ سالگی در تیم مانور حضور داشت و همچنین لنس استرول که قرار است برای فصل ۲۰۱۷ برای تیم ویلیامز مسابقه بدهد.

با این حال دنیل ریکاردو که در سن ۲۰ سالگی وارد فرمول یک شد و الان ۲۷ سال دارد، بودن استعدادهای جوان را برای حضور در فرمول یک مثبت خواند. او گفت:

من فشاری از طرف آنها احساس نمی کنم، راننده های جدیدی درحال ورود به فرمول یک هستند که این انرژی زیادی را به این ورزش تزریق می کند.

نسل جوان در همه ی ورزش ها قوی هستند، من چالش با آنها را برای بهبود خودشان قبول می کنم، این به نظر عالی می آید که راننده های تازه ای در فرمول یک باشند.

دنیل ریکاردو

دنیل ریکاردو

و دنیل ریکاردو برنامه جوان سازی تیم ردبول را خیلی خوب توصیف کرد و گفت:

برای من، تیم ردبول بهترین ها را انجام داد، وقتی وارد تیم شدم، آنها همه چیز را برای ما در نظر گرفته بودند.

قطعا فشار زیادی وجود دارد اما ما فقط به مسابقه دادن و بردن مسابقه متمرکز هستیم.

تیم ردبول همچنین در مسائل فیزیکی و روانی نیز کمک می کند، آنها در حال آماده سازی ما برای یک نمایش بزرگ هستند، و تیم ردبول در مقایسه با دیگر تیم ها توجه زیادی به من می کند.

دیدگاه خود را بیان کنید