فرمول یک ایران – رئیس تیم فرمول یک مرسدس، توتو ولف می‌گوید نتیجه نهایی قرارداد جدید لوئیس همیلتون با مرسدس احتمالا تا زمانی که فصل تمام نشده معلوم نخواهد شد.

نتیجه هر دو عنوان قهرمانی جهان این فصل مشخص شده و پیش بینی می‌شود که همیلتون و ولف برای تمدید قراردادهایشان شروع به مذاکرات جدی و تعیین کننده کرده باشند، گرچه همیلتون بر روی پیروزی در سه مسابقه باقی مانده از فصل تمرکز دارد تا بتواند تعداد پیروزی هایش در این فصل را به عدد ۱۳ برساند. ولف می‌گوید:

 به نظرم ما بیش از پیش منتظر رسیدن پایان سال هستیم. من نمی‌خواهم تا خودمان را زیر فشاری قرار دهیم که پیش از گرندپری بحرین یا ابوظبی اعلام کنیم که قرارداد جدید امضا شده زیرا هیچ فشاری وجود ندارد. زمانی که انجام شود، انجام شده.

مرسدس درباره همیلتون بسیار انعطاف پذیر بوده، و به او آزادی عمل در دنبال کردن سایر علایقش خارج از فرمول یک را داده – مانند حضور او در عرصه مد – و ولف انتظار دارد زمانی که آنها بر سر میز مذاکره بنشینند این موارد نیز مطرح بشوند:

من همیشه سعی می‌کنم تا بفهمم چه چیزهایی برای او مهم هستند، و می‌خواهم بدانم چه چیزی او را در وضعیت خوبی قرار می‌دهد. من همیشه از سلایق مختلف او حمایت می‌کنم، مثل مد که به او اجازه می‌دهد تا دور دنیا سفر کند [تا تبلیغشان کند]، و او بهترین خودش بوده از زمانی که این را شروع کرده.

[قرارداد] پیچیده نیست، من می‌دانم اولویت او این خواهد بود که یک زندگی کاری متعادل تر داشته باشد. این برای همه ما سخت است که همیشه در سفر باشیم‌.

فرمول یک ترکیه 2020 و هفتمین قهرمانی لوئیس همیلتون

هفتمین قهرمانی لوئیس همیلتون در فرمول یک ترکیه 2020

کمک به مرسدس در تلاش برای تغییر

برای همیلتون، قرارداد جدید بیشتر درمورد جزئیات خواهد بود و تنها درباره تعهداتش به عنوان یک راننده مسابقه‌ای نخواهد بود، او پیش از گرندپری ترکیه گفته بود:

باور دارم که من بهترین قرارداد از لحاظ اینکه چگونه پایه ریزی شده، از لحاظ برنامه ریزی زمانی و تیمی که اطراف من است، را دارم – این واقعا عالی بوده.

من همیشه به دنبال این هستم که چگونه می‌توانیم پیشرفت کنیم‌. چطور می‌توانم بازدهی بیشتری داشته باشم و برای شریک هایمان کارهای بیشتری انجام بدهم؟ چطور می‌توانم خودم را در موقعیتی قرار بدهم تا کارهای بیشتری برای تیم انجام بدهم؟

من از این مسئله آگاه هستم که می‌خواهم با مرسدس ادامه بدهم، من بسیار مشتاق هستم تا به آنها در تلاش برای تغییر کمک کنم. آنها به وضوح بیشتر دارند ماشین هایشان را به سمت سبز بودن و الکتریکی بودن سوق می‌دهند – من دوست دارم تا به آنها در این مسیر کمک کنم. خوشحال می‌شوم تا به آنها در تلاش برای ایجاد گوناگونی و تنوع [نژادی] در داخل سازمان کمک کنم – مانند هر سازمان دیگری – آنجا مقدار کافی از آن وجود ندارد. چیزهای بسیاری هست که راجع بهشان بحث شود، اما من فکر می کنم این کاری است که اگر بعد از اتمام کار انجام نشود، در پایان سال آن را انجام خواهیم داد.

در حال حاضر فکر نمی‌کنم که کارم تمام شده، من حس نمی‌کنم که به جلو حرکت کرده‌ام… همیشه چیزهایی هست که می‌توان در آنها پیشرفت کرد. من عاشق مسابقه دادن هستم، من عاشق این چالش هستم و فکر نمی‌کنم که به این زودی ها تغییر کند.

19 دیدگاه

 1. RADU

  11

  0

  تا الان قرارداد هاشون برد-برد بوده انصافا بعد اینم احتمالا همین باشه

  • بیژن

   9

   1

   اسم برد_برد میاد، یاد کلید ساز میافتم خونم به جوش میاد
   علی برکت الله 😑😑😑

   • ....

    1

    1

    کلید ساز…کلید ساز…

 2. ابوالفضل

  9

  0

  اگه میخواست بره تا الان میگفت تا تیم یه جایگزین خوب بجاش بیاره البته همچین فردی باتوجه به قرارداد داشتن مکس و فتل و راسل موجود نیست

  • Ali n

   5

   1

   اتفاقات روزبرگ در سال 2016 و خداحافظی ناگهانی اش رو از یاد نبریم.
   با این که میدونم همیلتون سال بعد هم هست حداقل، ولی اگر ناگهانی خداحافظی کنه ولوله ای تو بازار راننده ها میشه برای صندلی سال بعد.

   • ابوالفضل

    2

    0

    البته روزبرگ اون سال تا مسابقه آخر قهرمانی اش تثبیت نشده بود و اگه قهرمان نمیشد خداحافظی نمیکرد

 3. Shitil

  9

  10

  کاش تمدید نکنه و بجای لطیفی بیاد ویلیامز

 4. behrang 1350

  11

  2

  شک نکنید قرارداد تمدید شده
  این حرفها برای رسانه هاست

 5. mohsen.p

  1

  9

  بنظر خودم میومد بخواد تو اوج خداحافظی کنه ولی تو مصاحبه قهرمانیش با مارک وبر گف “احساس میکنم تازه شروع کردم و این برای خودم خیلی عجیبه” ایشالا بمونه تو مرسدس ولی مام حوصلمون سر رفت از این همه برد 😂 امیدوارم سال دیگه مسابقات بیشتر رقابتی باشه

  • ....

   9

   1

   مگه مغز …خورده خداحافظی کنه؟؟؟
   میانگین سالی ۱۰ تا پول و ۱۰ برد و یه قهرمانی فصل داره ب افتخاراتش اضافه میشه چرا باید ول کنه؟!
   لوییس قطعا تا آخر ۲۰۲۱ خواهد بود
   و احتمالا مرسدس هم برای ۲۰۲۲ بهش نیاز داشته باشه،خودش هم ک گفته احساس می‌کنه حداقل سه فصل دیگه جا داره…

 6. Wwe.f1.77

  3

  5

  به نظرم نباید با یه فرد که سن زیاد داره قرداد ببندن هرچند که دیگه مرسدس قدرت برتر نخواهد بود واین خوب می دونه شماره 44اقای شانس

  • TEAM LH #44

   5

   1

   به عنوان یه شوخی حرف تو در نظر می گیریم 😅😅😅😏😏😜😜

  • Mahmood.ghaedi

   0

   0

   اوکی توتو دیدم بهش میگم شما فرمودین با لوییز بخاطر سنش قرارداد نبندن
   الان رنو و استون مارتین والفارمئو و مرسدس همه اشتباه دارن میکنن
   ی لطفی کن ب مدیرهاشون بگو چون ب اندازه شما دانش ندارن گناه دارن

 7. Abbas

  1

  4

  درود،ترکیب بنز،توتو،همیلتون،بوتاس بینظیره❤❤❤❤

 8. NICO ROSBERG-06

  0

  0

  (من بسیار مشتاق هستم تا به آنها در تلاش برای تغییر کمک کنم.)
  کاش توضیح میدادی منظورت از تغییر چیه
  ینی الان تیم مرسدس ته جدولیه و شما میخوای کمک کنی قهرمان بشن؟ یا مرسدس قویه اما شما میخوای در بندهای قرار دادت تغییر ایجاد کنی؟
  این برای من واقعا جای سواله منظور لویس از کمک به تیم برای تغییر چیه؟
  کسی میدونه آیا؟