مسابقات فرمول یک 2020 در راند دوازدهم به ایستگاه پورتیماو پرتغال می رسد (جزئیات برنامه این گرندپری در صفحه اصلی سایت موجود است) و در تلاش هستیم که یک پوشش کاملی را از جزئیات این مسابقه، چه به صورت گزارش و خبرهای متنی و ویدیویی، و چه پخش زنده داشته باشیم.

پخش زنده امسال کمی متفاوت خواهد بود و بطور اختصاصی از طرف خود ما انجام خواهد شد. ممکن است که برای پخش زنده برخی جلسات تمرینی و … با مشکلی مواجه شویم و بهتر است برای اطلاع دقیق تر از اطلاعات پخش یا عدم پخش ما، کانال تلگرامی مان به آی دی @Motorsportir را دنبال کنید.

ویژگی های پخش زنده فرمول یک پرتغال 2020

  • تماشای پخش زنده فقط برای کاربران داخل کشور و با آی پی ایران ممکن خواهد بود.
  • کیفیت HD
  • ترافیک اینترنت نیم بها برای کاربران داخل

شما همچنین می توانید از صفحه آپارات ما با آی دی F1IRAN پخش زنده را مشاهده نمایید. در صورت وجود مشکل، از طریق پشتیبانی تلگرامی به آی دی @F1IRAN2 و یا از طریق فرم تماس با ما، ما را در جریان قرار دهید.

شروع پخش زنده

پخش زنده فرمول یک

آنچه گذشت ؛ فرمول یک ایفل آلمان …

با کنار رفتن والتری بوتاس از مسابقه ایفل آلمان به دلیل مشکل پاوریونیت مرسدس، هم تیمی اش لوئیس همیلتون بدون هیچ دردسری توانست پیروزی را ازآن خود کند. با این پیروزی، همیلتون به رکورد 91 پیروزی مایکل شوماخر رسید.

مکس ورشتپن در رده دوم سکو قرار گرفت و دنیل ریکاردو نیز اولین سکوی فصل را برای رنو به ارمغان آورد تا بتواند طرح تتوی سیریل ابیتبول را انتخاب کند.

یک دیدگاه