فرمول یک ایراننیکو روزبرگ قهرمان فصل 2016 فرمول یک تایید کرد که با تیم خودش یعنی “روزبرگ اکستریم ای ریسینگ” به رقابت های اکستریم ای وارد می شود.

پیشتر لوئیس همیلتون، رقیب و همتیمی نیکو نیز از تیم خودش “تیم ایکس 44” در این رقابت ها پرده برداشته بود. روزبرگ بیان کرد:

ما مفتخریم که اعلام کنیم روزبرگ اکستریم ای ریسینگ به اکستریم ای پیوسته است. این سری مسابقه ای نه تنها فرصت های فوق العاده ای را برای افزایش آگاهی ایجاد می کند بلکه می تواند الهام برانگیز اعمالی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی باشد. تنها و بزرگترین تهدید کره زمین الان. از موقعی که از فرمول یک کناره گیری کرده ام، خودم را وقف تکنولوژی های تجدید پذیر کردم، بنابراین ترکیب این تلاش ها و علاقه من برای مسابقه دادن بسیار رضایت بخش خواهد بود.

الخاندرو اگگ، بنیانگذار و مدیر عامل اکستریم ای نیز در راستای پیوستن روزبرگ به این کمپانی بیان کرد:

ما فوق العاده خوشحالیم که بالاخره اعلام کنیم، روزبرگ اکستریم ای ریسینگ برای اولین فصل رقابت های اکستریم ای به ما پیوسته است.

ما ماه هاست که برای این پروژه در حال مذاکره هستیم و خوشحالیم که او اکستریم را برای بازگشت رسمی خودش به دنیای موتوراسپورت به عنوان بنیانگذار و مدیرعامل تیم مسابقه ای خودش انتخاب کرده است.

2 دیدگاه

 1. محمد

  0

  0

  اگگ درسته؟
  خب من بلد نیستم
  ولی واقعا این اکستریم چقدر پول میخواد شاید خودمونم یه تیم بزنیم