فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون فکر می کند که ردبول در آخرهفته گرندپری بلژیک دست برتر را نسبت به مرسدس دارد و اعتراف کرد که تیمش باید پس از تمرین های روز جمعه اقداماتی را انجام دهد.

مکس ورشتپن در تمرین پایانی روز جمعه صدرنشین بود و دنیل ریکاردو در رده دوم قرار گرفته بود. لوئیس همیلتون می گوید که مرسدس نیاز دارد چیزی را در طول شب پیدا کند تا بتواند دوباره خودش را به صدر برساند:

بین ما فاصله خیلی کم بود. فکر می کنم که ردبول فقط کمی در حال حاضر سریعتر است. اما فکر می کنم که حتی ریسینگ پوینت در حالتی برابر با ما می باشد و همینطور دنیل ریکاردو نیز خیلی نزدیک است. بنابراین این باعث هیجان انگیز شدن کار می شود.

ما مطمئنا کارهایی برای انجام دادن داریم و باید تلاش کنیم خودرو را بیشتر بررسی کنیم. اما اصلا حس بدی وجود ندارد. فکر می کنم که خودرو از مسابقه ای به مسابقه دیگر (دارای عملکردی)متفاوت است. هر مسابقه ای که می رویم، گاهی اوقات در جایگاه جلو هستیم و گاهی هم در پشت سر.

همانطوری که من در راه رسیدن به این آخر هفته پیش بینی کرده بودم، ما الان تنها در هفتمین مسابقه هستیم و تیم های حاضر در پیست به هم نزدیک و نزدیک تر می شوند. این موضوع همین الان هم در این آخر هفته به نمایش درامده و می بینیم که ما به همه نزدیک هستیم.

و ما باید درک کنیم که چرا(این اتفاق افتاده است)، آیا آنها یک قدم رو به جلو برداشته اند یا ما یک قدم رو به عقب؟ یا اینکه موضوع نوع پیست یا سطح داونفورس می باشد؟ چه کسی می داند؟ ما روی این موضوع کار می کنیم. اما مطمئنا من هیجان زده هستم برای این مسابقه هیجان انگیز.

والتری بوتاس که در کل تمرین با کم فرمانی دست و پنجه نرم می کرد نیز بیان کرد:

فاصله ها خیلی نزدیک به هم به نظر می رسند. معمولا در روز جمعه نسبت به شنبه، دیده ایم که تیم های دیگر شاید کمی از ما بهتر کار کنند. اما تا به اینجای کار نزدیکترین حد ممکن به نظر می رسد.

بنابراین من فکر می کنم که فردا یک روز هیجان انگیز خواهد بود و من مطمئنم که ما می توانیم به میزان زیادی بهبود پیدا کنیم. اما این مسئله به دیگران وابسته است.

19 دیدگاه

  • محسن1350

   4

   9

   این هم جنگ روانی مرسدسه هر چند از مکس می ترسند ولی هنوز قوی تر از ردبول هستند من فکر کنم بوتاس را بزارند پول پوزیشن اول و یه فاصله با همیلتون درست کنه تا مکس را از دور قهرمانی حذف کنند خیالشون راحت بشه مهندسی آلمان و سیاست انگلیسی!!

 1. 33🦁Ali

  5

  7

  مکس یه تمرین اول شده ببین نظرات.
  شاید نصف شب یه کاری می کنن مهندسای مرسدس آپشن اضاف می کنن😅، کاش از این مسابقه مود تعیین خط و مسابقه یکی بود لوئيس داشت با َسیستمDAS تایم میزد تو تمرین .
  با این تفاصیل پاوریونیت هوندا یعنی بهتر جواب میده تو دانفورس کم تو این نوع پیست نسبت به مرسدس ولی من اصلأ باور نمی کنم چون این فقط تمرین هستش شاید فاصله کمتر بشه بخاطری که مرسدس بیشتر تو پیچ های سرعت پائين و دانفورس بالا خوب زمان می‌سازه حالا اگه بارونی نباشه با مود آخر تو Q3 همچی مشخص می کنه.
  فردا احتمال زیاد بارونی هست تعیین خط حتی مسابقه.

 2. Dr!fter

  12

  6

  با وجود این همه توان و قدرت تواضع و فروتنی اعضای تیم مرسدس (از مدیریت و رانندگان تا اعضای پیت استاپ و…) واقعا قابل تحسین برانگیز است

 3. get f... up SEB

  9

  6

  خوب با توجه به فصول گذشته و گفته های لویس و مرسدس احتمالا از فردا شاهد فاصله 2 دقیقه ای مرسدس با بقیه خواهیم بود
  ((بونو این لاستیکا دیگه مردن و احساس میکنم قدرت موتور کم شده))====fastest lap

 4. Saeedreza

  11

  5

  همیلتون :اما اصلا حس بدی وجود ندارد
  چون ما تو تعیین خط يه فاصله 1/5ثانیه ای با بقیه داریم
  تو ريس هم قابلیت لپ کردن تمام خودروها رو تا رده سوم داریم
  اگه مهندسی طول شب وقت بزارن يه چيزي پیدا بکنن تا رده دوم رو هم لپ میکنیم
  زنده باد به مرسدس، کاری کرده که راننده تو هر شرایطی يه ذره هم نگرانی نداره، میدونه برنده شدنش تظمین شده

 5. Hassan Mohebbi

  15

  10

  سلام و عرض تسلیت به مناسبت تاسوعا و عاشوری حسینی‌. دعاگوی تمام دوستان سایت هستیم. انشالله در پناه خدا صحیح و سالم باشید.
  بیایید دوستان تو این شب‌ها و روزهای عزیز دعا کنیم که به حرمت این ماه خدا، هرچه سریع‌تر شر این بیماری از تمام مردمان جهان برداشته بشه.🙏الهی امین🤲

دیدگاه خود را بیان کنید