فرمول یک ایران – قهرمان شش دوره جهان، لوئیس همیلتون می‌گوید که می‌خواهد حداقل تا سه فصل دیگر در فرمول یک حضور داشته باشد.

لوئیس همیلتون 35 ساله بریتانیایی که قراردادش با تیم مرسدس در پایان امسال به انتهای کار خودش می‌رسد و به نظر می‌رسد که دوباره در صورتی که بخواهد در فرمول یک باقی بماند، با همین تیم ادامه خواهد داد، حال می‌گوید که حداقل تا سه فصل دیگر می‌خواهد که در این ورزش حضور داشته باشد:

اول از همه اینکه من فکر نمی کنم که شما می توانید چیزی را ضمانت کنید اما من در نظر دارم که مطمئنا در اینجا بمانم، صد در صد این هدف من است. از این لحاظ که تا چه مدت زمان دیگر ادامه می دهم کمی نامشخص است. قرنطینه کووید با تمام نقاط منفی که داشت اما از برخی جنبه ها وقت و انرژی زیادی را برای تمرکز کردن روی چیزهای دیگر داد.

همین زمان تنفس، به گونه ای به من انرژی داد تا شاید بیشتر ادامه دهم. در نهایت، من می خواهم در سطحی که الان عمل می کنم، عمل کنم. اما مطمئنا زمانی فرا خواهد رسید که از لحاظ جسمانی و ذهنی این مسئله افت می کند.

من نمی دانم که این مسئله کی رخ می دهد، اما احساس نمی کنم که این موضوع در آینده کوتاه مدت پیش رو رخ دهد،(مثلا) در طی دو یا سه سال آینده. بنابراین، من مطمئنا تا آینده قابل پیش بینی در اینجا ادامه می دهم. هیچ راننده ای دیگری نیست که با سابقه من در اینجا باشد و من از این موضوع نیز آگاه هستم.

من می خواهم که جایگاه خودم در اینجا را به دست بیاورم و احساس می کنم که هر سال که باز می گردم این مسئله یک چیز تضمین شده نیست و صرفا به این خاطر که من قهرمان جهان هستم(این اتفاق رخ نمی دهد)، فکر می کنم که شما هنوز باید حق خودتان را برای بودن در اینجا از لحاظ چگونگی عملکرد و نتیجه آوری به دست آورید.

بنابراین هدف من این است که تا آنجا که می توانم نتیجه کسب کنم. من در خودم می بینم که حداقل تا سه سال دیگر ادامه می دهم.

10 دیدگاه

 1. آرشا

  8

  14

  انرژی تو زیاده یا فرناندو آلونسو…..
  اما چون ماشین رقابتی نداشت مجبوربه رفتن شد.شما کهf22زیر پاته دیگه دلیلی نداره خداحافظی کنی.کسب قهرمانی وافتخارات آرزوی هر راننده اف وان هست….

 2. Mohamad. 44

  15

  7

  حیف نیست خدایش بخوای به این زودی اونم تو اوج آمادگی بری کنار. فعلا رکوردها رو دروو کن. عشقی لوییز

  • miladhammer44

   10

   1

   یعنی ماشالله به تومحمدوامین….. هربارکامنت های شمارومیخونم عشق به لوئیزداره ازکلماتتون میباره… آفرین…. لوییزم ایشالله کم کمش امسال وسال دیگه قهرمان بشه….. تمام رکوردهابایدبه نام پسرسریع تاریخ اف وان باشد…

   • ....

    0

    0

    عزیزی میلاد جان 😉

 3. Abbas

  8

  2

  وااای پسر تووو نباید بری قهرمان

 4. ....

  6

  3

  “فکر می کنم که شما هنوز باید حق خودتان را برای بودن در اینجا از لحاظ چگونگی عملکرد و نتیجه آوری به دست آورید.

  بنابراین هدف من این است که تا آنجا که می توانم نتیجه کسب کنم. ”
  هشت قهرمانی جهان و پل و برد سه رقمی رو به دست بیار بعدش میشه به بازنشستگی هم فکر کرد

 5. Sina

  8

  3

  نرو لعنتی فرمول یک یعنی تو

 6. Ghombolfang

  3

  0

  من اگه مطمئن باشم همیلتون تو فرمول یک میمونه طرفدارش میشم ، خیلی خوب میره طرفداراشم همه منطقی هستن البته ورستاپن هم دوست دارم ولی همیلتون خیلی با تجربه است.

 7. Amir MH

  8

  3

  زییایی فرمول یک برای شخص من یعنی تو و سباستین … لوییز پسر موفق قهرمان
  Loveis Lewis ❤