فرمول یک ایران – دیتریش ماتشیتز، مالک ردبول می گوید که امکان بازگشت سباستین فتل چیزی نیست که در حال حاضر تیم به آن فکر کند.

قهرمان چهار دوره از رقابتهای فرمول یک که در پایان فصل 2020 قراردادش با فراری به اتمام می رسد و روزگار سختی را نیز در فراری دارد به تازگی در پیست اسکی اتریش در کیتزبول که ردبول حامی اصلی برگزار کننده این رویداد بوده، حضور پیدا کرده است. البته این مسئله یک موضوع غیرعادی نیست و فتل دفعات پیشین نیز در تعطیلات زمستانی خودش به این پیست آمده بود ولی دکتر مارکو بیان کرده که فتل پیشنهاد داده است که آیا امکان بازگشت احتمالی وی به تیم فرمول یک ردبول وجود دارد یا نه.

مالک ردبول درباره شایعات مربوط به بازگشت فتل گفت:

این چیزی نیست که تیم به فکر آن باشد.

هلموت مارکو و دیتریش ماتشیتز

هلموت مارکو و دیتریش ماتشیتز

ماتشیتز همچنین افزود که انتظارات بالایی از تیمش دارد:

در مقایسه با سالهای گذشته، ما امسال به وضوح انتظارات بالاتری داریم.

تمام داده های کامپیوتری و تونل باد نسبت به سال گذشته بهتر است و ما اطمینان داریم که این موضوع در پیست خود را نشان خواهد داد. این بدان معنی است که ما می توانیم برای قهرمانی جهان امیدوار باشیم. شریک موتوری ما، هوندا نیز در زمستان کارش را به خوبی انجام داد.

این موتور ما را قادر می سازد از نظر عملکرد و قابلیت اطمینان در ردیف جلو رقابت کنیم.

9 دیدگاه

 1. H.farahani

  8

  3

  اینم برای اونایی که فکر میکنن ردبول دوست فتله.اگه واقعا دوستدار فتل بودن این موضوع رو علنی نمیکردن.چون غیر از بد کردن شرایط سب نتیجه دیگه ای نداره.
  من خیلی دوست دارم و میتونم کمکت کنم ولی نمیکنم.ولی هنوز دوست دارم.

 2. 33🦁Ali

  7

  2

  فتل هر جا که باشه موفقیت همراهش
  ردبول هم شاسی اوکی،گاراژ اوکی،راننده اوکی، فقط می مونه موتور هوندا که سریعتر شده باشه چون مرسدس که خودش جلو بود حالا با ارتقاء w11دیگه جای تحلیلی نزاشته و فراری هم تو مستقیما حرف اول میزنن اگه به دانفورسشون دست نزنن واسه پیچ ها

 3. Sohrab

  9

  2

  ردبول اشتباه کردیم
  اقا اصلا کی خواست قبل 2021 بیاد توی تیم شما
  صد بار هی میگن ما فعلا روی این متمرکزیم متمرکز باشین
  میخوان برای کسب جایگاه دومی ( اگه حریف مرسدس نبودن ) با تحته فشار گذاشتن فتل روی عملکردش تاثیر بزارن

 4. Erfan24

  1

  0

  اين قضيه ميتونه دو جنبه متفاوت براي فتل داشته باشه ميدونيم كه فتل به شدت احساسيه و روحيش در رانندگيش تاثير داره . اينكه غرورتو بزاري كنار و درباره ملحق شدنت به ردبول سوال بپرسي و دست اخر جواب نه بشنوي اونم به اين شكل رسانه اي ممكنه تاثير منفي تو روحيه فتل داشته باشه و باعث شه نتونه ١٠٠ درصد خودش باشه .. از جنبه ديگه ماجرا بخوايم نگاه كنيم ممكنه اين جواب باعث شه كه فتل تمركزه كاملشو روي فراري بزاره و حداكثر تلاششو بكنه تا به ردبول نشون بده چيو از دست دادن
  به شخصه اميدوارم همين اتفاق بيفته و فتل بتونه بهترين عملكرده خودشو داشته باشه.

 5. siamak

  2

  0

  مطلب تازه ای رو نمیشه از این خبر برداشت کرد ، قبلآ مارکو جا خالی دادن ردبول برای پذیرش فتل رو در مصاحبه اش اعلام کرده بود !
  منهم با فرمایش دوست عزیزمون sohrab موافقم . رد بول نه تنها در این شرایط سخت کمکی به فتل نمیکنه ، که با اینگونه مصاحبه ها داره روحیه نگران و خراب فتل رو بیشتر تخریب میکنه .
  فقط واقعآ سورپرایز خواهیم شد که روحیه مصمم و جنگنده آلمانی فتل و هماهنگی لازم با فراری امسال شگفتی ساز بشه و دوباره سب رو بعنوان مدعی قهرمانی داشته باشیم . این بهترین حالت ممکن برای پاسخگوئی به این نامهربانیهاست .

 6. ALEX-ALBON

  0

  0

  به هرحال امسال ردبول برای رده های بالای جدول-حتی قهرمانی میان وبه هر حال هم فراری وفتل امسال رقیبشون محسوب میشن-
  فقط جنگ روانی برای تحت تاثیرقراردادن عملکرد فتله..

دیدگاه خود را بیان کنید