فرمول یک ایران – با وجود اینکه عنوان دار قهرمانی جهان اعتقاد دارد فقط برای از دست ندادن تماشای رقابت موناکو به پیست آمده ولی باید پذیرفت که با این کار به مورد توجه ترین تماشگر امسال بدل گشته است.

نیکو روزبرگ که با خداحافظی ناگهانی آن هم روز بعد از جشن قهرمانی اش در مسابقه ابوظبی ۲۰۱۶ تمام رسانه ها و مشتاقان فرمول یک را شوکه کرد هنوز هم یکی از محبوب ترین چهره های مسابقات است، با این وجود معتقد است پس از یازده سال فعالیت در این حرفه و به دست آوردن بیست و سه عنوان پیروزی مسابقات بهترین زمان را برای کناره گیری از مسابقات انتخاب کرده است.

وی بیان داشت:

از بازنشستگی ام کاملا رضایت دارم، راه جدیدی به روی من گشوده شد و اکنون تمام توجه من معطوف به آینده است، این یک پایان عالی برای من و یک حرکت حرفه ایی برای رسیدن به خواسته هایم بود.

قهرمان دوره گذشته فرمول یک معتقد است بسیار خوش شانس بوده که گذشته چنین درخشانی دارد ولی باید به آینده توجه کرد:

به عنوان فردی ۳۱ ساله متوجه هستم که در دوران جدید از زندگی قرار دارم با اهدافی جدید برای رسیدن به موفقیت و روش های جدید برای بدست آوردن مردم، این بسیار هیجان انگیز است.

نیکو روزبرگ - تست بارسلونا

نیکو روزبرگ

وی در ادامه افزود از دیدن مسابقات امسال بسیار خشنود است:

رقابت راننده ها بسیار هیجان انگیز است و در مسابقات امسال یک رقابت عالی وجود دارد، آخرین بار ۱۲ سال پیش مسابقات را از تلویزیون تماشا کرده بودم اما با این وجود واقعا هیجان انگیز است، اتفاقات زیادی در حال رخ دادن هستند و شما هرگز نمی دانید چه کسی پیروز می شود، البته بازگشت فراری به کورس قهرمانی برای تمام طرفداران این ورزش اتفاق بزرگی است

راننده سابق مرسدس بیان داشت نبرد آرامی بر سر عنوان قهرمانی امسال شکل گرفته است اما باید پذیرفت جدال اصلی بین رقیب دیرینه اش لوئیس همیلتون و سباستین فتل در جریان است:

والتری بوتاس  در مسابقه بارسلونا به خاطر مشکلات ماشینش با ناکامی مواجه شد ولی وظیفه اش را به بهترین نحو انجام داد و باید پذیرفت برای کنار گذاشتنش از کورس قهرمانی بسیار زود است در عین حال توجه همگان به لوئیس و سباستین است زیرا آنها بالاتر از سایر راننده ها قرار گرفته اند و به طور پیوسته در حال افزایش فاصله امتیازات با دیگر راننده ها هستند.

قهرمان فصل ۲۰۱۶ در پایان افزود:

خواسته تمام تماشاگران و من این است که رقابت این دو ادامه داشته باشد و مثل سال گذشته رقابت شدیدی بر سر عنوان قهرمانی وجود داشته باشد. در نهایت امیدوارم تیم کشورم با عنوان پیروزی به خانه بازگردد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

 1. Shumiii.lancer

  16

  5

  کاش میگفت آرزوش قهرمانیه هم وطنشه نه تیم کشورش… حرفاش درست ولی میتونست یه سال دیگه بمونه واز قهرمانیش و کشورش دفاع کنه چون راحت میتونست بازم موفقیت کسب کنه

 2. siavash

  4

  1

  خیلی عشقی نیکو جان جای خالیت تومسابقات کاملا حس میشه برای طرفدارانت تصمیمت خیلی سخت بود ولی همه بهش احترام میگذاریم وکارنامه درخشانت همیشه در ذهنمون جاویدانه

دیدگاه خود را بیان کنید