فرمول یک ایراننیکو روزبرگ راننده بازنشسته فرمول یک نسبت به اظهار نظر گرهارد برگر درباره ی بازگشتش به این ورزش بعد از چند سال، واکنش نشان داد.

به دلیل استرس رقابت با لوئیس همیلتون و سپری کردن زمان بیشتری در کنار خانواده، راننده ی آلمانی در هفته گذشته و بعد از مسابقه ابوظبی تصمیم به بازنشستگی از فرمول یک گرفت.

اما اسطوره فرمول یک و دوست خانوادگی روزبرگ، گرهارد برگر که در اوایل سال جاری مذاکره راننده آلمانی را با مرسدس برعهده داشت، معتقد است که روزبرگ بازنشسته از بودن در خانه خسته خواهد شد و به فرمول یک برخواهد گشت.

راننده سابق فرمول یک، استفان یوهانسون نیز گفت که می تواند تصور کند که روزبرگ مانند شوماخر و رایکونن به فرمول یک بر می گردد. راننده ۳۱ ساله اما اذعان کرد:

نه، قطعا دوران من تمام شده است.

تصمیم من غیر قابل برگشت است. این قسمت از زندگی من در فرمول یک به پایان رسیده است.

روزبرگ در پاسخ سوال” آیا برای فرمول یک دل تنگ خواهی شد” گفت:

نیکو روزبرگ

نیکو روزبرگ

بله، اما بازگشت خیر!

شاید من سِمَت های دیگری را در فرمول یک بر عهده بگیرم زیرا برای من بهترین ورزش جهان است. اما در حال حاضر من فقط پدر و شوهر هستم.

خانواده من امسال، بسیار کم مرا دیده اند. ما به یک تعطیلات طولانی خواهیم رفت و بعد از چند ماه، من به برخی از پروژه های جدید فکر می کنم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

10 دیدگاه

   • 2L : Love & Lewis

    13

    7

    چهار تا آدم…….تو سایت پیدا کردم!خوبه یه شکلک هم گذاشتم تا لحن کامنت معلوم بشه.بعضیا به محتوای کامنت کاری ندارن از روی اسم کاربر،لایک میدن..خوشحالم که اسم لوئیس باعث سوزش این افراد شده.

   • A K

    3

    13

    دوست عزیز وقتی معنی حرف نیکو رو متوجه نشدی پس هیچ وقت متوجه نمیشید . چون هنوز داغی عزیزم
    سوزش قهرمانی نیکو هنوز تموم نشده عزیزم
    بهتر نبود تا الان اتیش شما خاموش میشد
    خیلی بده تا الان سوزش شما خاموش نشده اخه
    …………..

   • 2L : Love & Lewis

    12

    2

    استاد گرامی من کامنت رو به قصد شوخی و مزاح فرستادم اما امثال افرادی مثل شما با افکار آلوده و پریشان حتی این کامنت رو هم به قصد تمسخر میگیرید…شما اگه جنبه نداری به من ربطی نداره.ببین کی داره حرف از سوزش میزنه آخه بنده ی خدا،ما که ندیده اولین!!!!قهرمانی نیستیم شما شادیتون رو بکنید.فعلا ۱-۳ بدو تا برسی.

   • A K

    1

    6

    دوست عزیز همه چیز با مزاح و شوخی میشه عزیز دلم
    منم هیچ الودگی و چیز ناخالصی نمیبینم فقط افکار و حرای شمارو میبینم …….
    فک میکنید اگه موتور ماشین بنز زیر پاش نبود میتونست . اگه طرفداری خیلیا نبود میتونست و خیلی چیزای دیگه . خودت هم بهتر میدونی حمایت خیلیا از طرفدار شما یعنی چی
    عزیزم افکار خودمون رو درست و صحیح و عاقلانه تصحیح کنیم خواهشاااا

  • A K

   5

   9

   احتمالا برگرده ولی فکر نمیکنم دیگه به مرسدس بیاد
   همه طرفداراش میخوان برگردن ولی با تیم قدرتمند دیگه
   امیدوارم کیمی از فراری بازنشست بشه و نیکو سالهای بعد بیاد فراری
   چه شود دو تا المانی با تیم ایتالیایی
   چه شود واقعااااا
   ……….

 1. سجاد

  2

  10

  با اینکه واقعا ناراحتم که نیکو عزیز سال بعد نیست ولی امیدوارم که با قدرت برگرده تا ۲۰۱۸.چیزی که مشخصه و حتی بعضی از طرفداران منطقی همیلتون هم فکر کنم اعتقاد دارن اینه که هم تیم مرسدس هم حتی بعضی تیمای دیگه و دست اندرکاران فرمول یک به شدت طرفدار همیلتون اینو هم تو اظهارات هم تو عمل نشون دادن.روزبرگ با همه جنگید تا قهرمان شد.جنگ نابرابر آدمو فرسوده می کنه و انگیزه رو کم می کنه وگرنه بعید می دونم روزبرگ با شرایط مساوی خداحافظی میکرد.با اینکه طرفدار مرسدس و آلمان هستم ولی تا وقتی شرایط برابر تو تیمی نباشه فایده نداره.اگه ورلاین یا وتل هم تو مرسدس نباشم طرفداری از مرسدس لطفی نداره پس به امید اینکه تیم فراری جون بگیره و روزبرگ اگر خواست برگرده تو یه تیم قوی که عادلانه رفتار میشه رانندگی کنه.به امید موفقیتای بیشتر برای نیکو قهرمان

دیدگاه خود را بیان کنید