فرمول یک ایران – پس از گرندپری روسیه و اتفاقات حاشیه ای پس از آن، همه منتظر یک اعلام جنگ در گاراژ فراری بودند که مدیر تیم فرمول یک فراری بیان کرده است که دنیای آنها با دنیای مجلات زرد متفاوت است.

متیا بینوتو در جریان مصاحبه ای در گرندپری ژاپن بیان کرد:

اوضاع بین سباستین و چارلز خوب است و متفاوت است از آنچه که شما در روزنامه ها و اینترنت می خوانید.

وجود سب برای چارلز بسیار ارزشمند است، چارلز از تجربه سب استفاده می کند و یاد می گیرد که چطور باید برای یک گرندپری آماده شود یا چطور در مرحله تعیین خط رفتار کند و چطور خودرویش را تنظیم کند. تا به الان وجود سب برای چارلز بسیار خوب و کمک کننده بوده است.

او هنوز در فرایند یادگیری می باشد که یک همتیمی فوق العاده خوب و با تجربه بسیار زیاد دارد. از طرف دیگر وجود چارلز نیز برای سباستین بسیار مفید است، به این خاطر که چارلز فوق العاده سریع است. حال همه چیز به خود سب و خودرویش بستگی دارد که چطور می تواند در برابر چارلز رقابت کند. این موضوع(رقابت با چارلز) برای سب نیز بسیار مفید است.

13 دیدگاه

 1. قلندر

  4

  1

  اینا معیارشون انگاری تعیین خط عزیز تعیین خط همه چیز نیست که یکی تو تعیین خط خیلی خوب شاید نباشه ولی مسابقه عالی یاد فرناندو و همیلتون افتادم

 2. قلندر

  1

  0

  تعیین خط فتل اول شده شارل دوم با ۰.۱۸۹ اختلاف بوتاس سوم ۰.۲۲۹ همیلتون چهارم ۰.۲۳۸ مکس پنجم وآلبون ششم که هردو یک زمان زده بودن وحدودا ۰.۷۸۷ با فتل اختلاف داشتن همه خوابن😛

دیدگاه خود را بیان کنید