فرمول یک ایران – مدیر برنامه های کیمی رایکونن، استیو رابرتسون اذعان دارد که راننده ی فنلاندی فراری می تواند تا فصل 2018 برای فراری رانندگی کنند.

فراری به تازگی قرارداد راننده ی با تجربه ی خود، کیمی رایکونن را تا انتهای فصل 2017 تمدید کرد که این امر با انتقاد برخی از طرفداران و ناظران همراه بود.

رابرتسون بدون در نظر گرفتن اتفاقات فصل آینده معتقد است که رایکونن با انگیزه ی کامل می تواند در سال 2018 نیز برای فراری رانندگی کند.

مدیر برنامه ی رایکونن اظهار کرد:

اول همه نوبت کیمی است، آیا او می خواهد یک سال دیگر هم باشد؟  نظر صادقانه من در این لحظه این است، با توجه به انگیزه ی او جواب من بله خواهد بود.

در مرحله ی بعدی درباره ی چه تیمی، تصمیم خواهیم گرفت.

بعضی ها کیمی را به خاطر این دوست دارند که؛ او مسابقات موتوری را دوست دارد، او فرمول یک را دوست دارد.

او معدن انگیزه است. او چه با من چه با مردم بسیار رو راست است و شما این را می بینید. من این پسر را سالیان بسیاری است که می شناسم و  از کودکی تا به الآن برای من به عنوان یک انسان با انگیزه مطرح بوده است.

برای کیمی خوشحالم که این قرارداد به امضا رسیده است. فشار از روی او برداشته شده و تابستان خوبی را خواهد داشت.

رابرتسون همچنین معتقد است که رانندگی بهتری را از رایکونن نسبت به دو فصل گذشته شاهد بوده ایم. او افزود:

او با ماشین خوشحال تر است و برای او به پایان رساندن مسابقه در خط جلو مهم است و این ماشین نسبت به قبلی ها بهتر است.

اگر شما مقایسه ای با فصل های گذشته داشته باشید این تفاوت را احساس خواهید کرد.

یک مطلب که در مورد کیمی وجود دارد این است که با کسی دشمنی ندارد. کیمی خود را جدا از تیم نمی بیند و تمام مشکلات را داخلی حل می کند و برای تیم امتیاز به ارمغان می آورد و همین تیم را به سمت جلو می برد.

2 دیدگاه

  1. Ahmad

    0

    0

    كيمي انقدر بي احساس ادم نميفهمه الان انگيزه داره نداره خسته اس شاده ناراحته كلا پوكر فيسه بعد ايم مدير برنامه هاش چه جوري تو صورتش انگيزه ديده خدا ميدونه ?

دیدگاه خود را بیان کنید