فرمول یک ایران – بعد از اینکه مکس ورشتپن هلندی از هم‌تیمی خود دنیل ریکاردو عملکرد بهتری را حین گرندپری بریتانیا ثبت کرد مارتین براندل راننده‌ی سابق و کارشناس و گزارشگر مطرح فرمول یک از آتش بازی‌هایی در ردبول صحبت می‌کند.

ورشتپن تنها راننده‌ی ردبول است که در این فصل پیروزی کسب کرده است و این مقام را در اولین حضور خود در صندلی ردبول و حین گرندپری اسپانیا به دست آورد.

براندل درباره‌ی استعداد هلندی چنین می‌گوید

مکس ورشتپن راننده‌ی روز من بود.

تو این سن واقعا بلوغ قابل توجهی پیدا کرده هنر رقابت داره انتخاب استراتژی و نبردهای چرخ به چرخش عالیه.

مکس تو تعیین‌خط برای اولین بار جلوتر از دنیل ریکاردو قرار گرفت دنیل چالشی رو پیش روی خودش می‌بینه اون هر چیزی که برای مبارزه با مکس لازم هست رو داره و این به معنی آتش بازی بیشتر برای ماست.

2 دیدگاه

 1. K.RAIKKONEN

  0

  0

  سلام به همگی . دوستان امروز دیدم در سایت شبکه ورزش نظر سنجی هست با عنوان : نظر شما نسبت به پخش زنده مراحل مختلف رقابت های فرمول یک قهرمانی جهان از شبکه ورزش سیما چیست؟

  خواهشمندم همه به سایت شبکه ورزش مراجعه کنیدو گزینه خوب رو کلیک کنید. از ادمین های محترم سایت هم خواهشمندم در خبری جداگانه به اطلاع بازدیدکنندگان سایت برسونند تا در نظرسنجی شرکت کنند. همینطور ادمینها می تونند در اینستاگرام و تلگرام اطلاع رسانی کنند.

  اینکه بعد از حواشی پخش فرمول یک بریتانیا 3 روز پیش چنین نظر سنجی گذاشتن احتمالش هست بخوان کلا پخش این رقابت ها رو متوقف کنن و برا همین نظر سنجی گذاشتن. به موتو جی پی هم کشیده میشه

دیدگاه خود را بیان کنید