فرمول یک ایراننیکو روزبرگ اذعان داشته که مطمئن است متحمل جریمه نمی‌شود وی به دلیل مکالمه با تیم درباره مشکل گیرباکس خود درحین مسابقه‌ی گرندپری بریتانیا تحت بررسی برای جریمه کردن یا نکردن قرار دارد.

روزبرگ که مسابقه را در رده‌ی دوم به پایان رساند معتقد است که مشکل خودروی او بحرانی بود و همین موضوع باعث فرار او از دست جریمه می‌شود

واقعا مشکل بحرانی بود من تو دنده هفت گیر کرده بودم و نزدیک بود که وسط پیست بایستم تیم به من گفتش که تنظیمات رو به حالت قراردادی بذارم و همین کار مشکل رو برطرف کرد.

پاسخ او به سوال اینکه آیا از نگرفتن پنالتی مطمئن است هم بله بود.

روزبرگ تائید کرد که به اندازه‌ی کافی سریع نبود و نتوانست ‌هم‌تیمی خود، لوئیس همیلتون را به چالش بکشد اما از رد کردن مکس ورشتپن خوشحال است.

لوئیس کار بزرگی کرد و من نتونستم بهش برسم.

استارت مهارت آمیزی بود و مکس من رو رد کرد اما من واقعا از رقابت مقابل او هیجان زده بودم و تونستم اون رو رد کنم اون تو دفاع کردن و کلا همه‌چی خوب بود.

6 دیدگاه

 1. مممممممممممم

  0

  0

  کاش میشد فقط طرفدار باشیم اون وقت میشه گفت فرهنگ داریم بالاخره مسابقات تموم میشه و یکی قهرمان میشه

 2. Meisam

  0

  0

  وقتی قانون هست برای همه هست ، تو گرند پری باکو ماشین لوییس تو دورای آخر مشکل پیدا کرد و هر دور 1 تا دو ثانیه عقب میوفتاد ، تیم هم نمیتونست هیچی بهش بگه . کار بجایی رسید که به تیمش گفت میخوام تک تک تنظیمات رو تغییر بدم تا بفهمم مشکل از چیه . اگه همین مشکل براش پیش نمیومد میتونست 5 امتیاز بیشتر بگیره و الان اول بود . این بار برای روزبرگ مشکل پیش اومد و به نظرم باید جریمه بشه

دیدگاه خود را بیان کنید