Register

نوزده + هفت =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون راننده مرسدس با اشاره به قدرت ردبول اذعان دارد که موتور هوندا از نظر او تنها ۱۰ اسب بخار کمتر از دو رقیب اصلی خود دارد.

ردبول که فصل جدید را با موتور هوندا آغاز کرد توانست به اولین سکوی خود به همراه کمپانی ژاپنی در استرالیا برسد در حالی که مکس ورشتپن به راحتی از سد سباستین فتل، راننده فراری گذشت و فشار خوبی نیز به همیلتون وارد آورد. همیلتون گفت:

بدون هیچ شکی امسال ردبول موتور بسیار قوی تری در اختیار دارد و عملکرد موتور شان بسیار نزدیک است. من فکر می کنم که اختلاف موتور فراری و مرسدس با هوندا چیزی در حدود ۱۰ اسب بخار است.

اگر به سرعت ردبول دقت کنید آن ها در مستقیمی درست مانند ما عمل کرده اند. این یک شروع عالی برای آن ها است و من امیدوارم مشکلات قابلیت اطمینان برای آنها پیش نیاید تا بتوانند رقابت قوی داشته باشند.

مکس ورشتپن - گرندپری استرالیا 2019

مکس ورشتپن – گرندپری استرالیا 2019

همیلتون همچنین در پاسخ به سوال اینکه آیا ردبول و فراری می توانند مرسدس را در بحرین به چالش بکشانند گفت:

ردبول سال گذشته نیز بسیار قوی بود و امسال نیز در حال افزایش سرعت خود هستند. من بسیار مشتاق هستم تا سرعت ردبول را در بحرین ببینم.

همیلتون در مورد سرعت مرسدس نیز گفت:

ما همچنان در حال یاد گرفتن هستیم. اگر بخواهم مسابقه استرالیا را با تست های پیش فصل مقایسه کنم ما توانستیم که تنظیمات بهتری را به دست بیاوریم و در ادامه نیز کار خود را ادامه خواهیم داد.

ما سرعت خوبی را به دست آوردیم و اگر نمی توانستیم به این تنظیمات برسیم قطعا اتفاقات مسابقه استرالیا به شکل دیگری رقم می خورد. ما خودرو را خیلی بهتر از تست درک کردیم ولی کار زیادی بر روی قسمت های خودرو داریم. مسابقه اول چیزی نیست که واقعیت تیم ها را نشان دهد.

مسابقه استرالیا به بارسلونا شباهت داشت اما در بحرین همه چیز متفاوت است. آنچه مهم است ادامه دادن به درک بهتر خودرو و همچنین کار بیشتر است. من در مورد تیم های دیگر الان نمی توانم صحبتی کنم چون تا چند مسابقه نمی توان قاطعانه در مورد هیچ کس صحبت کرد حتی خود ما.

10 دیدگاه

 1. --

  19

  11

  اگه تمامي تيم ها قوي و رقابتي باشن اين و توتو وقت كم ميارن كه بخوان همشونو مورد نقد هاي كاذب قرار بدن!!

 2. McLaren F1

  11

  1

  دوستانی که اطلاع دارن لطفا بگن شرایط پیست بحرین بیشتر به نفع کدوم ماشینه؟

 3. نیما

  26

  6

  چیزی که من هیچوقت درک نکردم کامنت هایی که لوئیس هملیتون رو به در سطح یک راننده درجه دو پایین میارن
  با هر لایف استایلی و هر شخصیتی لوئیس یکی از بهترین راننده های تاریخ فرمول یک هست و در این شکی وجود نداره
  اینکه شما قتل ورشتپن ریکاردو یا هر کسی دوست داری دلیل نمیشه بدون منطق سطح کس دیگه ای پایین بیاری این حرفا فقط باعث میشه ارزش حرفای خودت به صفر میل کنه همین

 4. راننده کفی همیل

  9

  14

  خداوکیلی این بچه روز به روز داره خودشو بشتر ازچشم همه میندازه دیگه گندشو در اوردن این و توتو،یعنی من یکی هر چی سعی میکنم این کارا و حرفاشو با رانندگیش قاطی نکنم تو ذهنم هرچند رانندگیش هم باید تو یه ماشین حداقل نزدیک به ماشینای بقیه راننده هابشینه تابشه معیارشوسنجید،واقعانمیشه خودش داره قیمه ها رو میریزه تو ماستا و خاله زنک بازی رو وارده یکی از جدیترین ورزشاکرده،اه اه اه خدایی دیگه ادم عصبی میشه از دستشون مسخره(راننده کفی)

   • ...m6...

    1

    3

    اسمی که گذاشتی جالب بود عین فتل دیوار دیوار دست همرو از پشت بسته اقا نگو اینارو دیگه زشته برای خودت…..همر هرطور حرف بزنه باز کسایی هستن که نیازمند —-باشن….
    ادمین:
    بار قبل پاک کردم کامنت شما رو باز همون لغت رو به کار بردین این بار ادیت کردم که ثبت بشه لطفا رعایت بفرمایید

  • علی شفیعی | کاربر متخلف

   1

   7

   شما کلا دوست عزیز خودت را با همه یکی نکن.
   شما مشکل بزرگی داری. خیلی خود شیفته هستید بقول روزبرگ. منتها یکنفر است که خودشیفته است و با استعداد و میشود روی او حساب چرد یکنفر است که فقط خودشیفته است.
   اصلا هم نمیشود مقصر شما را دانست چون همین اندازه شما از این ورزش درک دارید، و در اندازه ای که درک کردید ومتوجه شدید خیلی خوب حرف زدید. نمیشود هز شما توقع بیشتری داشت.
   اما یک صحبتی همیشه بکنید که ابنقدر ضعیف بودنتان را فریاد نزند. اینقدر ضعفهای بیشمارتان را فریاد نزند.

   من. هنوز نتوانستم جمله ای که گفتی روزبروز خودش را از چشم همه می اندازد، را بابتش جلوی خنده ام را بگیرم.
   بعنی امروزم را شاد کردی، خدا شادت کند، که گویا شما خدا همیشه براتون شادی ساخته.
   اما این حرف را جدی میرنم یک لحظه اگر هر کسی خودش را جای فتل قرار دهد و بفهمد این جنین هوادارانی دارد، خیلی سخت است تحملش.

   یوهان کرایف فقید میگوید :

   بعضی ها باید باشند و حرف بزنند تا ببینید که درک و نگاه کردن به هر چیزی میتواند سطوحی داشته باشد که باعث شود شما با لبخندی بر لب بگویبد ایا واقعا اینها هم همین چیزی را میبینند که ما هم میبینیم؟
   انجا خوشحال میشوید که چقدر خوب است که این عده حضور دارند، تا شما از اینکه میبینید اختلاف درک و سطح دیدتان نسبت به ان عده چقدر برتری دارد. این از خود تعریف کردن نیست. این چیزی است که ان تعداد از انسانها دارند فریاد میزنند. و این زیباست.

   ((( یوهان کرایف )))

 5. محمد.ج

  15

  8

  اینا چرا صبح تا شب دارن درباره ردبول و فراری و باقی تیمها حرف میزنن. مرسدسی ها فعلا بیشتر از اینکه درباره خودشون بگن درباره تیمای دیگه حرف زدن

  • THE MINDBLOWER

   3

   5

   نشونه ترسه.دیگه بازش نمیکنم چرا ولی همه می دونن.