فرمول یک ایران -نیکی لائودا و هلموت مارکو نشستی در مورد آینده لوئیس همیلتون و دنیل ریکیاردو برگزار کردند و اظهارات شخصی خود را در آن بیان کردند.

هردو راننده در پایان فصل از قرار داد خود مبنی بر شرکت برای تیم ها در مسابقات خارج می شوند و هیچ  کدام از آنها در این مرحله برای آینده بلند مدت خود برنامه ریزی نکرده اند .

در رویدادی که به میزبانی ردبول برگزار شد مارک مارکز با لباس رنگی تیم تورو روسو RB08 جدید را تست کرد و نیکی لائودا و مارکو تمام نظرات فردی و مشترک خود را مربوط به وضعیت کنونی به اشتراک گذاشتند. لائودا اذعان داشت:

لوئیس امضا خواهد کرد و ما بر جزئیات بحث کردیم و این ربطی به موضوع مالی ندارد و در مورد ارتقا کیفیت و عملکرد است. این معلوم است که لوئیس با مرسدس احساس بهتری دارد و مسائلی که وجود دارد قابل حل شدن است.

هلموت مارکو پاسخ داد:

امیدوارم که در نهایت امضا شود چون آنچه که ریکاردو خواسته این است که تا زمانیکه همیلتون امضا نکند او نیز توافق را امضا نخواهد کرد و این کمی عجیب است.

لوئیس همیلتون و دنیل ریکیاردو 2018

لوئیس همیلتون و دنیل ریکیاردو

سپس نیکی لائودا این گونه پاسخ داده:

بهتر است ریکاردو در بازی هوشمندانه تر برخورد کند و سعی در رفع وضعیت خود داشته باشد.ریکاردو به نوعی با استفاده از همیلتون در حال باج گرفتن از شماست کسی که هنوز قرار داد خود را امضا نکرده است! چیزی که همیلتون به آن دست پیدا می کند او در هیچ صورتی نمیتواند به ان دست پیدا کند و ما هنوز به او پیشنهادی ندادیم.

و سپس مارکو بر این اذعان داشت:

همه در مرسدس نمی توانند میزبان خوبی برای ریکاردو باشند در واقع ریکاردو می تواند الان با شما قرارداد ببندد ولی کسی در تیم مرسدس وجود دارد که از این مسئله خوشش نمی اید.

همچنین این را نیز اضافه کرد که:

شریک موتوری تیم ردبول برای فصل های اینده و بعد از آن در اوایل ماه می معلوم خواهد شد جدول زمان بندی داخلی تیم این را بیان میکند که تصمیماتی در مورد مسئله موتور وجود دارد که کمی راننده تیم را برای تصمیم گیری برای وضعیتش در آینده سردرگم کرده که این امر البته تا زمان برگزاری گرندپری اتریش معلوم خواهد شد.

 

12 دیدگاه

 1. Winnie Harlow

  10

  13

  لوئیس از نظر مالی هیچ مشکلی با تیم نداره تنها مشکلش بهبود کیفیت فنی تیمه

 2. سجاد

  28

  3

  جالبه که گفته میزبان خوبی نخواهد بود و بعضیا هم‌ خوششون نمیاد فقط دوست دارن از همیلتون حمایت کنن.اگه بره مرسدس تحت فشار و عدم حمایت قرار میگیره تا وقتی همیلتون هست کسی مثل اون پشتیبانی نمیشه.این فضا و جو یکی از دلایل اصلی ترک روزبرگ بود.

  • cfz

   8

   30

   چون لوییس عشق خالصه در جریانی که :))

  • DR.ARDALAN

   9

   19

   حتما یک چیزی هستش که همه جا اینطور است. مدیران تیم های بزرگ که میگن مگر میشود تیمی لوییس را نخواهد. هر کجا هم که میرود اینطور حمایت میشه. یقیننا از روی ترس که اینکار را نمیکنند..
   در ضمن لطفا برای رفتن نیکو بدنبال ساخت سریال نباشید.
   نیکو دوست داشت در اوج خداحافظی کند، و میدانست که قهرمانی دیگری در کار نخواهد بود، جدا از این نیکو بارها اعلام کرده که به همسرش قول داده بود که بعد از قهرمانی جهان خداحافظی خواهد کرد.
   پس لطفا دنبال ساخت سریال در مورد حدسیات خود نباشید.
   مگر اینکه به خوده شما شخصا اینو گفته باشه که ذر اون صورت حق با شماست.

   • mazroid7

    7

    14

    دقیقا نیکو خودش هم میدونست دیگه قهرمانی در کار نخواهد بود

    حالا به قول شما یه سری میخوان سریال سازی کنند
    دلیل هات هم کاملا موجه نه مثه یه سری ها!!!!

   • Akbar (Ghasemi)

    1

    0

    DR.ARDALAN
    منطق بسیار شکننده ای توی متن های شما وجود داره این که وقتی فراری با اون عظمت از فتل پشتیبانی می کنه میاید می گید چرا چنین است و چنان است و میشین حامیان حقوق کیمی و نمیگین فراری حتما خودش میدونه روی کی باید حساب کنه؟!!!!!! ولی واسه ی 44 این حمایت ها رو ربط میدین به اینکه حتما یه چیزی هست!!!! در حالی که فراری به قول خود شما قطعا “یقیننا از روی ترس که اینکار را نمیکنند..”
    امیداوارم نظرات این چنینی از کاربرا کمتر بشه

  • mazroid7

   4

   12

   ببخشید ولی اینا حرف مارکو است نه نیکی

  • mohammad

   5

   2

   شاید همون بلایی رو سرش بیارن که سر روزبرگ آوردن

   یا همون بلایی که فراری داره سر رایکونن در میاره

 3. ...m6...

  5

  13

  چقدر عجیب چقدر جالب اونجا که مارکو گفت ولی کسی در مرسدس وجود دارد که از این مسئله خوشش نمیآید..منظورش لائوداس؟توتو؟ کی؟ دقیقا متوجه نمیشم ریکاردو برای چی همچین شرطی گذاشته اگه کسی متوجه شده لطفا توضیح بده!

 4. cfz

  8

  23

  ریکی جون ینی الان تو گیر لوییسی؟ نکن اینکارو برادر من. لوییس که نمیره پس یا بمون ردبول یا برو فراری. معلوم هم نیس که که فراری بخادت چون فتلو که میشناسی دیگه :)))

 5. alonso87

  12

  13

  نکته ای که اینجا هست اینکه همیلتون و تل هر دوتا از ريکياردو ميترسن

 6. McLaren F1

  12

  5

  جالب شد داستان
  تیم مرسدس میدونه که اگه ریکیاردو بیاد مرسدس خیلی چیزا بهم میریزه