فرمول یک ایران – در جریان برگزاری گرندپری بلژیک ، سباستین فتل راننده آلمانی تیم اسکودریا فراری موافقت خود را برای ماندن در این تیم تا سه سال آینده اعلام کرد و تا سال 2020 با فراری قراردادش را با این تیم تمدید کرد.

ماهیت این قرار داد در روز یکشنبه روشن می شود. فراری بسیار مشتاق است تا در این تیم خوب خود رانندگان خود را حفظ کند تا بتواند با آنها شانس بدست آوردن قهرمانی جهان را برای خود افزایش دهد. قرارداد کنونی فتل با این تیم در آخر این فصل به پایان می رسد ، شک و تردید هایی زیادی برای ماندن او وجود داشت و شایعه هایی مبنی بر انتقال او به مرسدس هم در هفته های اخیر بیان شده بود. نیکی لاودا مدیر غیر اجرایی مرسدس در روز شنبه بیان کرد که صحبت ها با فتل انجام شد ولی به جایی نرسید.

نیکی لائودا در مصاحبه با اسکای اسپرت اعلام کرد:

ما با او به طور خلاصه و کوتاه صحبت کردیم ولی رقیب ایتالیاییه ما “فراری” تلاش زیادی را برای نگه داشتن او در این تیم انجام داد و ما نیز دیگر از پرداختن به این بحث در چند ماهه گذشته خودداری کردیم و این موضوع انتقال او به مرسدس را خاتمه دادیم. من فکر می کنم هر راننده ای ، اگر باهوش باشد با بیش از یک تیم برای آینده کاری خود صحبت می کند و بعد از این صحبت ها و سپس فکر کردن به بهترین گزینه می تواند موقعیت بهتری را داشته باشد برای تصمیم گیری آینده خود. این کاری بود که او انجام داد.

4 دیدگاه

 1. Akbar (Ghasemi)

  14

  8

  مبارکش باشه هر چند دلم میخواست قهرمانیشو تو مرسدس هم ببینم

  • Schumi

   10

   1

   حيف شد! منم خيلى دوست داشتم بياد مرسدس 🙁
   به هر حال اميدوارم قهرمانيش رو بافرارى ببينيم

  • F1 FERARRI

   14

   1

   مرسدس به تیپ فتل نمیخوره کلا لباس قرمز خیلی بهش میاد در واقع لباس قرمز به همه راننده ها میاد انشالا قهرمانیای پیاپی با این لباس

 2. Mehrdad

  13

  1

  ایول بهش اصلا این بشر رو ساختن انگار واسه فراری
  فصل بعد هم فراری ماشین خوبی بده بهش بره واسه قهرمانی