Register

سه × 4 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – بسیاری معتقدند که فرناندو آلونسو شانس دوم برای پیروزی در رقابت های ایندی است، این صد و یکمین مسابقه ی ۵۰۰ مایلی ایندیاناپولیس است.

قهرمان دو دوره ی رقابت های فرمول یک در تعیین خط ایندی همه را تحت تاثیر قرار داد و حالا او مسابقه را از جایگاه پنجم آغاز خواهد کرد.

فرناندو آلونسو - ایندی 500

فرناندو آلونسو – ایندی ۵۰۰

در بنگاه های شرط بندی هم اکنون شانس آلونسو ۱۳/۲ می باشد و هر بار که آلونسو به پیست می آید این شانس بالاتر می رود و مقدار سود پایین می آید، شانس اولیه آلونسو ۱۶/۱ بود (به این معنا که اگر شما برای برد آلونسو ۱ دلار بگذارید و او برنده شود ۱۶ دلار می برید).

آلونسو امیدوار است که همانند خیلی از فرمول یکی های گذشته بتواند شیشه ی شیر قهرمانی را در پایان مسابقه در دست بگیرد. جیم کلارک و گراهام هیل هر دو در دهه ی ۶۰ میلادی موفق به پیروزی در این مسابقه شده اند.

هم اکنون اسکات دیکسون فقط بالاتر از آلونسو قرار دارد، او باتجربه است و چهار بار پیروز رقابت های ایندی کار شده است. او شانس ۶/۱ دارد تا بتواند دومین پیروزی اش را در ایندی ۵۰۰ جشن بگیرد، اولین بردش در سال ۲۰۰۸ بود که مسابقه را از جایگاه نخست آغاز کرد، امسال نیز همین است.

اسکات دیکسون

آلونسو در آخرین تمرین روز آرامی را داشت و در پیست ۲٫۵ مایلی ۶۶ دور زد و ۱۲ام شد. مکس چیلتون راننده ی سابق فرمول یک با تیم چیپ گاناسی اول شد.

هر اتفاقی که در روز مسابقه بیفتد، راننده ی تورو روسو یعنی کارلوس ساینز معتقد است که آلونسو پرچم فرمول یک را در ایالات متحده بالا می برد.

ساینز گفت:

من تعیین خط را دیدم و از این که چقدر خوب بود تعجب نکردم. می دانستم که کارش را می کند.

مسابقه فرق دارد، خیلی طولانی است و اتفاقات زیادی ممکن است رخ دهد، اما مطمئنم که خوب عمل می کند.

مطمئنم که تمام راننده ها در موناکو مسابقه را نگاه می کنند و طرفدار او هستند. امیدوارم که خوب عمل کند و افتخار ما باشد.

مسابقه ی ایندی ۵۰۰ دوشنبه ی هفته آینده برگزار خواهد شد.

7 دیدگاه

 1. (h.n) lewis.44

  10

  1

  از فرمول۱ ک شانس نداشت شاید اینجا بدردش بخوره
  به امید موفقیت فرناندو.

 2. Raf

  5

  2

  ایندی۵۰۰ خیلی فرق داره یه تعویض تایر بری برگردی همه جلوت قرار میگیرن در کل شانس النسو بالاست قدرت بدنی او بالا است و تا اخر مسابقه تلاشش را خواهد کرد حتی شانس سکوی اولی را هم دارد که اگر چنین شود ثابت میشود رانندگان فورمول یک بهتر از ایندی۵۰۰هستند

 3. ایمان

  2

  0

  دنیا و ماتادور

 4. بهادر رحمت

  3

  1

  بسیار عالی اول که کارش رو شروع کرد امیدوار نبود و می گفت خیلی داره تقلا می کنه ولی انگار خودش رو جمع و جور کرده و داره بهتر و بهتر میشه!

 5. ارمان

  3

  0

  متاسفانه مسابقه اصلا پیچ خطر ناک نداره و فشار رانندگی رو سرعت خلاصه میشه تقریبا با همه اینها الونسو رانندست راننده هم از هر شرایطی خودشو در میاره

 6. احسان

  3

  0

  میشه لینک مسابقه رو بزارین

 7. OWL

  1

  0

  امیدوارم فقط و فقط ماشینش به خط پایان برسه.
  نشه عین مکلارن