فرمول یک ایران – راننده جوان تیم ردبول، مکس ورشتپن معتقد است که اتومبیل ردبول او، در حال حاضر حریفی برای مرسدس و فراری نیست و اذعان دارد که اتومبیل او در تمرینات، کمی کند بود.

مکس ورشتپن و هم تیمی او، دنیل ریکاردو ، تمرین دوم مسابقه استرالیا را به ترتیب در رده های ششم و پنجم به پایان رساندند. در حالی که بیش از یک ثانیه با لوییس همیلتون که در هر دو تمرین رده اول را اختیار کرد، اختلاف زمانی داشتند. همچنین با قرار گرفتن سباستین فتل در رده ی دوم و کیمی رایکونن در رده ی چهارم در دومین جلسه تمرین مسابقه استرالیا، به نظر می رسد تاییدی بر این موضوع باشد که فراری بالاتر از ردبول خواهد بود.

مکس ورشتپن تایید کرد که در این آخر هفته شکست دادن دو رقیب اصلی خود، یعنی تیم های مرسدس و فراری، برای آن ها مشکل است.

مکس ورشتپن گفت:

من فکر می کنم در حال حاضر، ما کمی کند هستیم و تلاش خواهیم کرد تا این موضوع را بهبود دهیم. فکر می کنم مرسدس باز هم بسیار سریع است و شکست دادن آن ها بسیار مشکل خواهد بود.

شما به وضوح می توانید ببینید که مرسدس بسیار سریع است و فراری نیز در حال حاضر تیم دوم است. فکر می کنم هنوز کار های بسیار زیادی را باید انجام دهیم تا بتوانیم آن ها را شکست دهیم. فکر می کنم ما در سطحی هستیم که من انتظارش را داشتم و تلاش خواهیم کرد تا آن را بهتر کنیم.

هم تیمی مکس ورشتپن، دنیل ریکاردو نیز که تمرین اول را در رده سوم به پایان رساند، اذعان کرد که ردبول با تنظیماتی که برای تمرین دوم در نظر گرفته بود، مسیر اشتباهی را طی کرد.

دنیل ریکاردو

دنیل ریکاردو در تمرین گرندپری استرالیا ۲۰۱۷

دنیل ریکاردو گفت:

در تمرین اول ما بسیار سریع بودیم و پس از آن تلاش کردیم تا در تمرین دوم سریع تر باشیم. پس ما تغییراتی ایجاد کردیم و احتمالا آن طور که من و مکس میخواستیم و یا انتظارش را داشتیم، پیش نرفت.

با این حال دنیل ریکاردو هنوز اعتقاد دارد ردبول یک شبه می تواند به سرعت بیشتری دست پیدا کند.

ریکاردو در ادامه گفت:

من فکر می کنم ما می توانیم به سرعت بیشتری دست پیدا کینم. فکر می کنم صبح امیدوار کننده بود و چیز های دیگری را برای بعد از ظهر امتحان کردیم. این منصفانه است که بگوییم آن ها [تنظیمات]، به خوبی و آن طور که می خواستیم کار نکردند و احتمالا ما کمی عقب گرد خواهیم داشت ولی آن چه را که برای فردا بهتر است انجام دهیم را می فهمیم.

اما، درسته، فکر می کنم مرسدس مطمئنا بسیار سریع است اما در حال حاضر لوییس سریع تر از والتری[بوتاس] است. بنابراین والتری به نظر می رسد در حال حاضر هم سطح و هم رده ی ما و به نوعی در گروه ماست یا شاید در گروهی با فراری. اما فکر می کنم ما هم می توانیم آن جا باشیم.

3 دیدگاه

 1. mojtaba

  6

  2

  والری به چند مسابقه برای تطبیق خودش با مرسدس نیاز داره

 2. cfz

  3

  17

  کاشکی فرمول یک توپ طلا یا همپین چیزی داشت هر ساله لوویس جون میبردش درست مثل کریس جون

  • Raha

   2

   2

   چقدر لوییس جون وکریس جون بدخواه دارن:)))