فرمول یک ایران – مدیر فنی تیم فرمول یک مرسدس، جیمز الیسون امیدوار است که مدیر این تیم، یعنی توتو ولف برای سالهای بیشتری در مقام خود باقی بماند.

نسبتا مدت زمان زیادی شده که صحبت های زیادی از احتمال تمدید توتو ولف با تیم مرسدس یا حتی ادامه حضورش در فرمول یک مطرح شده و هنوز کسی نمی داند که توتو می خواهد به کجا برود و چه کاری را انجام دهد. توتو در بارسلونا بیان کرده بود که:

من خوشحالم از اینکه رابطه من با اولا کالنیوس احتمالا در بهترین حالتی که می تواند باشد قرار دارد و ما تقریبا هر روز باهم صحبت می کنیم و نکات زیادی وجود دارد که باعث می شود من در فرمول یک بمانم.

از طرف دیگر، مسائل دیگری وجود دارد که تحت نظر من است. اما همانطوری که مشخص است هیچ دلیلی وجود ندارد که با تیم مرسدس ادامه ندهم و حال باید دریابیم که در کدام نقش(ادامه دهم).

جمیز آلیسون- توتو ولف مرسدس

جمیز آلیسون و توتو ولف

جیمز الیسون می خواهد که این مدیر اتریشی در مقام خود برای سالهای بیشتری حضور داشته باشد:

فکر می کنم که هیچکدام از ماها حتی برای یک لحظه هم اهمیت حضور توتو در تیم را دست کم بگیریم. او در طول این سالها برای ما پایداری آورده و ما را به چالش کشیده تا به آن استاندارد های مطلقا بالایی که وجود دارد برسیم.

و این استاندارد هیچوقت به شکل سخت گیرانه ای عملی نمی شود. بلکه با شوخ طبعی و انصاف و یک حدی از مهربانی که باعث می شود این تیم، به یک فضای فوق العاده لذت بخش برای کار کردن تبدیل شود.

در داخل او یک رهبر فوق العاده است و در بیرون نیز او از تمامی اتفاقات تند و تیزی که فرمول یک می تواند گهگاهی به سمت ما نازل کند، محافظت کند.

من می توانم بگویم که او یکی از مهم ترین ستون های موفقیت این تیم بوده و امیدوارم که او با ما برای سالهای زیادی ادامه دهد.

10 دیدگاه

  • iman88

   8

   3

   دروغه اگر بگم من به تیم شما برای داشتن همچین مدیری حسادت نکردم.
   تو این 2 فصل طرفدارایه فراری با روح و جسمشون کمبود همچین مدیری رو تویه تیمشون حس کردن.
   امیدوارم فصل اینده به یه ثباتی برسیم.خدا رو چه دیدی شاید تو یه شرایط ارامتر بالاخره یه چیزی از بنیتو در اومد!!!

 1. DR3 FA14

  8

  5

  فصل پیش تو گرندپری برزیل توتو نبود به جاش الیسون مغز متفکر شد بعد بوتاس قبل از خارج شدنش از مسابقه ۵ ام بود همیلتون هم سوم شد البته با ‌پنالتی هفتم شد این نشون می ده که چه مدیر خوبیه ولف

  • Amin

   3

   4

   توتو تاثیرش تو تیم فنی نیست
   نبود توتو کمترین تاثیر رو تو اتفاقات برزیل ۲۰۱۹ برای مرسدس داشت
   مغز متفکر تیم بیشتر استراتژیست تیمه جناب جیمز!ب علاوه لوییز دوم بود و از کجا معلوم شاید مکس مثل ۲۰۱۸ با ی لجبازی برد رو تقدیم لوییز میکرد و بوتاس هم دی ان اف نمیشد

   • Ahmadreza

    0

    0

    استراتژیسیت همون جیمز آلیسونه یا این یه جیمز دیگس؟

   • Amin

    0

    0

    نه فرق میکنن…
    استراتژیست تیم جیمز واوْزه!

   • aryan261

    0

    0

    Ahmadreza

    نه اون جیمز وولس (james vowles) هست
    مدیر استراتژی مرسدس
    این جیمز السیون مدیر فنی مرسدسه

دیدگاه خود را بیان کنید