موتوجی‌پی ایرانجک میلر پس از مسابقه موتوجی‌پی اتریش بیان کرد که پیروزی آندره دویزیوسو در وضعیتی که آینده او نامعلوم است، نشان داد که او عمیقا یک قهرمان واقعی است.

آندره دویزویوسو پس از سپری کردن یک مسابقه پرحاشیه سر انجام توانست در جایگاه اول قرار بگیرد و فاصله خود را با فابیو کوارتارارو در جدول رده بندی به یازده امتیاز برساند.

دویزیوسو مدتی طولانی با تیم دوکاتی بر سر تمدید قرارداد خود مذاکره کرد، اما سرانجام تیم دوکاتی اعلام کرد به دلیل شیوع ویروس کرونا، این تیم از نظر مالی توان تمدید قرارداد این موتورسوار را نداشته و قرارداد او برای فصل 2021 تمدید نخواهد شد. اکنون طبق گفته های مدیر برنامه دویزیوسو، فعلا برنامه دیگری برای فصل آینده این موتورسوار وجود ندارد و حضور او در فصل آینده موتوجی‌پی مشخص نیست.

جک میلر پس از مسابقه موتوجی‌پی اتریش در مصاحبه خود گفت:

در مسابقه چک رده من نهم و برای آندره یازدهم بود. ما برای مسابقه اتریش سخت تلاش کردیم و می‌توانم بگویم عملکرد قابل قبولی داشتیم. دوست دارم یک تبریک بزرگ با آندره بگویم و می‌دانم اتفاق های اخیر برای او راحت نبوده اما او با عملکرد خود نشان داد که یک جنتلمن واقعی است. در واقع او یک قهرمان واقعی است.

جوان میر ، سوزوکی - جک میلر ، پرامک دوکاتی - آندره دویزیوسو ، دوکاتی - موتوجی‌پی اتریش 2020

جوان میر – جک میلر – آندره دویزیوسو – موتوجی‌پی اتریش 2020

تاثیر عملکرد آندره دویزیوسو بر تصمیم تیم دوکاتی

زمانی که از آندره دوزیوسو سوال شد که آیا عملکرد خوب وی در مدت اخیر و پیروزی او در اتریش تاثیری بر نظر دوکاتی خواهد گذاشت، جواب داد:

نه، نه، نه. خوشبختانه این چیزی بود که قبلا اتفاق افتاده بود و باعث تغییر در چیزی نمی‌شود.

باید بگویم که عملکرد من خوب است اما همچنان حس راحتی کامل هنگام ترمز گیری را ندارم. گرچه که نسبت به قبل خیلی بهتر شده اما در ورود و خروج از پیچ همچنان مشکل داریم.

من امیدوارم که در مسابقات بعدی عملکرد بهتری داشته باشم. می‌دانم کار سختی است اما تلاش خود را خواهم کرد

5 دیدگاه

 1. Hassan Mohebbi

  1

  0

  ۲۰۱۷ و ۱۸ تا قهرمانی فاصله چندانی نداشت، مخصوصا ۲۰۱۷. هرچند قهرمانی با وجود مارکز یه طعم دیگه‌ای واسه دووی و دوکاتی داره. ولی امیدوارم این فصل با نبود مارکز سهم خودش رو از موتوجی‌پی بگیره و بتونه قهرمان بشه و با خوش‌حالی از دوکاتی بره.
  اتریش پیست سرعتی و دارای کفی‌های بلند هست که موتور دوکاتی توش خوبه. انشالله این هفته هم ببره و خودش رو تو جدول قهرمانی بالا بیاره.
  راستی کسی خبر داره که پیست موجلو تو تقویم مسابقات هست یا نه؟

  • مهدی VR46

   0

   0

   دووی ستاره ای بود که دیر درخشید .
   ولی درخشید ‌…
   هرچند ضعف عجیب یاماها از سال ۲۰۱۶ تو اوج گیری دوکاتی و دووی موثر بود ولی دووی درخشید …
   امیدوارم میلر هم بدرخشد چون واقعا موتور سوار قابلیه.
   درضمن دوست عزیز این فصل مسابقه ماجلو لغو شده .

دیدگاه خود را بیان کنید