موتوجی‌پی ایرانپس از انتقال پول اسپارگارو از تیم کی‌تی‌ام به رپسول هوندا، اکنون دنیلو پتروچی با امضاء قراردادی یک ساله به تیم کی‌تی‌ام تک 3 پیوست.

دنیلو پتروچی اخیرا در صحبت های خود بیان کرد که قرارداد وی از جانب تیم دوکاتی برای فصل بعد تمدید نخواهد شد. پس از این ماجرا پتروچی مذاکراتی را با تیم کی‌تی‌ام آغاز کرد که به گفته مدیر برنامه وی، این مذاکرات بسیار مثبت بوده است.

اکنون طی اخبار منتشر شده، دنیلو پتروچی برای فصل 2021 به تیم کی‌تی‌ام تک 3 پیوسته و در مقابل، میگل اولویرا به تیم ردبول کی‌تی‌ام فکتوری منتقل شده تا جایگزین پول اسپارگارو شود.

رئیس تیم دوکاتی در واکنش به انتقال پتروچی به کی‌تی‌ام گفت:

ما دنیلو را خیلی دوست داریم و به او پیشنهاد حضور در رقابت های سوپربایک را دادیم. اما اکنون او این فرصت را پیدا کرده تا در رقابت های موتوجی‌پی بماند. ما نیز از این اتفاق خوشحالیم، حتی اگر او را در لباس رقیب خود ببینیم.

مدیر تیم کی‌تی‌ام در واکنش به این قرارداد گفت:

ما بسیار خوشحال هستیم که دنیلو پتروچی را به تیم خود اضافه کردیم. ما معتقد هستیم که او هنوز در رقابت های موتوجی‌پی حرف هایی برای گفتن دارد و به راحتی می‌تواند در فصل 2021 ستاره شود. اکنون ما چهار موتورسوار فوق العاده داریم که با امکانات برابر به دنبال تلاش برای تیم هستند. رشد و موفقیت آن ها بهترین سر انجام برای کی‌تی‌ام خواهد بود.

پول اسپارگارو، تست قطر 2019

وضعیت هم تیمی سابق دنیلو پتروچی در فصل بعد چگونه خواهد بود؟

پیش از مذاکرات دنیلو پتروچی با تیم کی‌تی‌ام، مذاکراتی بین این تیم و آندره دویزیوسو صورت گرفت. اکثر کارشناسان از دست دادن دویزیوسو را برای دوکاتی اشتباهی بزرگ دانستند. اکنون تیم دوکاتی در حال مذاکره با این موتورسوار می‌باشد. روند پیشرفت این مذاکرات بسیار کند بوده چرا که گفته می‌شود دویزیوسو و تیم دوکاتی بر سر مسائل مالی هنوز به توافق نرسیده اند.

دیدگاه خود را بیان کنید