فرمول یک ایرانسباستین فتل پس از بیانیه عدم تمدیدش با اسکودریا فراری برای دوران پسا 2020، حال باید تصمیم بگیرد که می خواهد در آینده چه کاری را انجام دهد. برخی ها نظر داشتند که او به تیم استون مارتین می پیوندد اما مدیر این تیم، این موضوع را رد کرده است.

برخی از کارشناسان انتظار داشتند که سباستین فتل به تیم استون مارتین بپیوندد و بتواند پروژه قهرمانی را با این تیم به نتیجه برساند. باید این را گفت که تیم ریسینگ پوینت در فصل بعد به عنوان تیم فرمول یک استون مارتین وارد این رقابت ها می شود. لارنس استرول میلیاردر کانادایی که پروژه جاه طلبانه بزرگی را دارد، باید انتظارات زیادش بر آورده شود.

سرجیو پرز تا پایان سال 2022 با این تیم قرار داد دارد و تنها شانس فتل این می باشد که تیم استون مارتین اجازه ندهد پسر مالک این تیم یعنی لنس استرول صندلی گاراژ کناری را به دست آورد که احتمالا خیلی مسئله امکان پذیری نیست. اوتمار سافنور در این مورد گفت:

دیوانه کنندست. فصل نقل و انتقالات برای 2021، همین الان شروع شده و ما هیچ مسابقه ای در 2020 نداشته ایم. سباستین یک راننده بزرگ و یک رفیق خیلی خوبی است. من با او آشنایی خیلی دیرینه ای را دارم و او شایسته ماندن در فرمول یک است.

درست است که در بازار رانندگان، راننده هایی وجود دارند که در مسابقات به پیروزی رسیدند و حتی به قهرمانی جهان رسیدند و (پیوستن آنها به ما) ایده خیلی جالبی است اما ما ترجیح می دهیم که بهترین عملکرد رانندگان خودمان را استخراج کنیم. دو راننده ما، خوب با هم کنار می آیند و با توجه به قراردادشان(فعلا) تا فصل 2020 و 2021 حضور دارند.

سرجیو پرز و لنس استرول - ریسینگ پوینت

سرجیو پرز و لنس استرول – ریسینگ پوینت

اگر ما به لنس خودروی خوبی تحویل دهیم، او می تواند توانایی های رانندگی خودش را بهبود بخشد و بهتر شود. به نظر می رسد که امسال ما خودروی خوبی را ساخته ایم و فکر می کنم که امسال، مرحله تعیین خط برایمان راخت تر خواهد بود. اگر لنس بتواند جایگاه بهتری را در پیست برای شروع مسابقه داشته باشد، بیشتر اوقات    می تواند برای ده رده برتر رقابت کند.

 

14 دیدگاه

 1. Sohrab

  7

  0

  سب هرچی جلوتر میریم داری احتمال بازنشستگی خودت رو به 100 درصد میرسونی
  دیگه عملا یک فصل سب رو خواهیم دید 😓😨

  • REZA.M

   5

   0

   راننده ها با هم ارتباط دارن.شاید واقعا هاکینن با فتل تماس گرفته و ازش در مورد تصمیمش سوال کرده.
   تنها گزینه برای فتل مرسدسه.
   ولف هم که گفته اگه الان اعلام کنیم فصل بعد میخوایم با یه راننده دیگه قرارداد ببندیم یا الان با راننده هامون تمدید کنیم راننده ها از کنترل خارج میشن.این یعنی هنوز شانس حضور در مرسدس برای فتل وجود داره.
   یه لحظه فکر کنید مرسدس الان اعلام کنه برای فصل بعد فتل جایگزین بوتاس میشه.خب معلومه که بوتاس از کنترل خارج میشه.اونم توی فصلی که مرسدس خطر ردبول رو احساس کرده و وضعیت سرعت ماشین فراری هم درست و حسابی مشخص نیست.

   • meraj

    2

    0

    میشه این فکر و کرد که ولف بیاد با سب قرارداد ببنده ولی وقتی همه چیز خوبه چه نیاز داری که ریسک کنی بیای رانندتو عوض کنی اونم حالا هزار یک اما اگر راجب عملکرد و شرایطش باهم تیمی(لوئیس) البته امسال باید عملکرد بوتاس دیده بشه که بخواد راجبش تصمیم بگیره

  • maranello

   0

   4

   تیترها رو دوس دارم هیجان انگیزه مثل
   توتو حضور سب در مرسدس را رد (نکرد)!
   این که هیچ تیمی وتل رو نمیخواد شاید بشه گفت اون برنامه ای نداره و کاملا از طرف فراری بوده این تصمیم

   • REZA.M

    5

    0

    دقیقا از کجا میدونی فتل هیچ برنامه ای نداره؟

 2. AHMADREZA_F1

  4

  1

  لانس استرول فقط بخاطر پدر تو تیمه وگرنه اگه پدرش نبود ۱s هم وقت رو تلف نمیکرد!
  و چرا باید فرمول یک اینقدر گرون باشه که استعداد اولویت دوم رو داشته باشه!!!!

دیدگاه خود را بیان کنید