نبرد ولنتینو روسی و کیسی استونر – موتو جی پی لمانز 2012

موتو جی پی ایران – با توجه به شرایط پیش آمده در جهان و لغو رقابتهای ورزشی موتوراسپورت، ما نیز برای عبور از این روزهای سخت تمهیداتی را دیده‌ایم و در کنارتان خواهیم ماند. امیدواریم که همه در سلامت و شادابی کامل باشند.

ولنتینو روسی و کیسی استونر از رقبای سنتی هم به حساب می‌آیند و همیشه نبردهای هیجان انگیزی را داشتند. وقتی که به هم می‌رسیدند و رقابت می‌کردند، مهم نبود برای چه رده‌ای می‌جنگیدند؛ زیرا نبردشان به عنوان نبرد اصلی مسابقه به شمار می‌آمد. در این ویدیو ولنتینو روسی از تیم دوکاتی و کیسی استونر از تیم هوندا برای رده دومی و سومی با هم می‌جنگند. امیدواریم از ویدیو زیر لذت ببرید:

 

با ما باشید…

  دانلود فایل ویدیویی
ویراستار » انسیه صفری

7 دیدگاه

 1. مهدی VR46

  2

  0

  درود بر آقای حسینی عزیز بابت پی گیری درخواست ها ، پرچمتون بالاست !
  👏👏👏👍
  واقعا دیدن Rossi-fumi تو بارون عالیه .
  فقط افسوسی که شاید این مسابقه برای روسی و طرفدارانش داره اینه که لورنزو مسابقه رو می بره و روسی موفق نمی شه با موتور دوکاتی پیروزی بیاره و به تنها راننده ای تبدیل بشه که با سه سازنده پیروزی بیاره .

 2. TRANS AM

  1

  0

  با احترام به روسی و استونر لازم میدونم از موتور سواران برتری که قهرمان بلامنازع دوران خود بودند هم یادی بکنم که تقریبا هم نسل خودم بودند ؛ مایک دوهان و کنی رابرتز بخصوص کنی رابرتز با آن عکس Donald duck که همیشه روی کاسکتش بود .

 3. Ahmadreza

  4

  0

  دم روسی گرم با اون موتور بد دوکاتی تونست از استونر با هوندا سبقت بگیره
  پ.ن. اون دوسالی که روسی تو دوکاتی بود(۲۰۱۱و۲۰۱۲) دوکاتی اصلا شرایط خوبی نداشت

دیدگاه خود را بیان کنید