فرمول یک ایران – کارلوس ساینز برای سومین سال پیاپی در تورو روسو ماندنی شد.

کریستین هورنر مدیر تیم فرمول یک ردبول اعلام کرد که قرارداد کارلوس ساینز  یرای فصل 2017 تمدید شده است.

کارلوس ساینز , همراه مکس ورشتپن جوان به تیم دوم ردبول یعنی تورو روسو پیوست. اما امسال مکس به ردبول رفت و دنیل کویات به تیم دوم تبعید شد. راننده ای که جدی ترین گزینه ی هورنر برای صندلی دوم تورو روسو است.

با عملکرد عالی این فصل و دستیابی به مقام ششمی در اسپانیا, کارشناسان حدس میزدند که به فراری ملحق شود اما مسوولان ردبول با تمدید قرارداد وی به این شایعات پایان دادند.

کارلوس ساینز

بخشی از مصاحبه ی کریستین هورنر با ESPN؛

از اوایل هفته بحث تمدید قرارداد کارلوس بود.

حالا قرارداد عقد شده و اسپانیایی جوان یک سال دیگر برای تیم تورو روسو خواهد راند. با توجه به اینکه با 3 راننده قرارداد بسته ایم ,این حق انتخاب را داریم که کدام راننده را در کدام تیم قرار دهیم.

الآن ساینز برای تورو روسو می راند. احتمالا سال بعد هم مهمان این تیم خواهد بود.

همچنین هورنر در رابطه با هم تیمی کارلوس گفت:

دنیل کویات گزینه ی اصلی ما است. او راننده ای در حال پیشرفت است. فعلا جای پای خودش را در تورو روسو محکم کرده و گمان میکنم فصل بعد هم در تیم دوم ردبول بماند.

 


One Response

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .

Leave a Reply

Your email address will not be published.