فرمول یک ایراننیکو روزبرگ که عملکرد متزلزلی را در گرندپری بریتانیا به نمایش گذاشت و در نهایت با 10 ثانیه جریمه سوم شد مثبت فکر می‌کند و می‌گوید که هنوز صدرنشین جدول است.
راننده‌ی آلمانی دومین نفری بود که خط پایان مسابقه‌ی گرندپری بریتانیا را لمس کرد اما ساعاتی بعد جریمه ای ده ثانیه ای به دلیل کمک تیم به او درباره‌ی مشکل گیرباکس او را به رده‌ی سوم فرستاد تا تنها یک امتیاز بیشتر از لوئیس همیلتون داشته باشد.
از دست دادن برتری مطلق جدول رانندگان برای روزبرگ مهم نیست و سعی دارد نیمه‌ی پر لیوان را ببیند اینکه او در حال حاضر صدرنشین جدول است.

نیمه ی پر لیوان اینه که بعد از گذروندن ده مسابقه من یک امتیاز بیشتر از اون(همیلتون) ثبت کردم و می تونم با همین یک امتیاز زندگی کنم.
اما اصلا به امتیازها فکر نمی‌کنم و اصلا برام مهم نیستش. حالا گرندپری بریتانیا رو هم پشت سر گذاشتیم لوئیس تو کل آخر هفته از من بهتر بود و من پشتش بودم.

راننده‌ی 31 ساله‌ی مرسدس در حالیکه نگاهی رو به جلو و به دو گرندپری مجارستان و آلمان دارد معتقد است که مرسدس دارای رقبای سرسختی است.

ما باید یه چشممون به جایگاه خودمون باشه و چندتا رقابت هیجان انگیز پیش رومون قرار داره. گرچه تا اینجا برامون خوب پیش رفته و مطمئنم که در ادامه هم مسابقه‌ها برامون خوب پیش میره.

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید