فرمول یک ایرانکیمی رایکونن راننده پیشین تیم فرمول یک فراری که این فصل به تیم آلفارومئو پیوسته است بیان کرده است که هنوز قراردادش را نخوانده و اگر بندی در آن باشد که او را از انجام فعالیت های خطرناک در زندگی شخصی وی باز نگه دارد، از آن بی خبر است و به تیم اعلام کرده است که اگر به سبک زندگی او انتقادی کنند از این تیم می رود.

کیمی رایکونن که این روزها در شبکه های اجتماعی با تصاویری از زندگی شخصی خود خاصتر و دوست داشتنی تر از قبل شده است بیان کرده است که:

وقتیکه برای اولین بار با آلفارومئو-سائوبر صحبت کردم به آنها گفتم اگر نسبت به هرچیزی و هر مسئله ای مرتبط با زندگی من کوچکترین انتقادی را کنند من از این تیم می روم.

او در مورد به عهده گرفتن شغلی مرتبط با مدیریت در فرمول یک نیز اینگونه صحبت کرد:

خدا آن روز را نیاورد! من برای این کار ساخته نشده ام. لیبرتی مدیا از خیلی از کشور ها سیاسی تر است و من برای این کار مناسب نیستم.

کیمی رایکونن و نیکو هالکنبرگ - فرانسه 2019

کیمی رایکونن و نیکو هالکنبرگ

از کیمی رایکونن در مورد مجموع امتیازهای به دست آمده این تیم در نیم فصل نیز سوالی پرسیده شد که رایکونن اینگونه پاسخ داد:

من انتظار هیچ چیزی را نداشته ام. من به این تیم وارد شدم تا بهترین چیزی که می توانم را بدست بیاورم و فکر می کنم که اگر به امتیاز ها نگاهی بیاندازید متوجه می شوید که واقعا افتضاح هستند. اما احساس نمی کنم که این امتیاز های اول فصل واقعیت این تیم باشد. مطمئنا در بارسلونا ما در شرایط رقابتی نبودیم و بسیار کند بودیم اما قبل و بعد از آن بازگشت های خوبی را داشته ایم.

ما در مسیر درستی قرار گرفته ایم و داریم اقدامات مفیدی را انجام می دهیم و به محدودیت های تیم آگاه هستیم. ما به مانند تیم های برتر نیستیم و به این مسئله آگاهیم و آن را قبول کرده ایم. اما با توجه به داشته هایمان داریم خوب عمل می کنیم. ما فقط می خواهیم که سریعتر باشیم و پیشتاز اما این مسئله زمان می برد که کاملا قابل درک است ولی فرایند کار راضی کننده است.

همیشه اوضاع می تواند بهتر شود ما در تمام مراحل نتوانستیم تمام امتیازات ممکن را بدست بیاوریم ولی خب گاهی این مسائل رخ می دهند.

10 دیدگاه

 1. 5red16

  22

  4

  او در مورد به عهده گرفتن شغلی مرتبط با مدیریت در فرمول یک نیز اینگونه صحبت کرد:
  《خدا آن روز را نیاورد! من برای این کار ساخته نشده ام. لیبرتی مدیا از خیلی از کشور ها سیاسی تر است و من برای این کار مناسب نیستم.》
  “لیبرتی مدیا از خیلی از کشور ها سیاسی تر است”
  وقتی کیمی این حرفو بزنه، دیگه باقیشو خودت بخون
  قشنگ گفت کی داره گند میزنه تو f1

  • ARA$H

   11

   0

   کیمی عالیه یا به عبارتی دیگه خارق العاده همینه کیمی یک اسطوره فراموش نشدنی از رفتارت بگیر تا رقابتات عالی به امید روند خوبت توی همین نیم فصل و البته رو به رشد مثل همیشه

  • Hassan Mohebbi

   8

   1

   سلام خدمت همه ادمین‌ها و دوستان محترم سایت
   این خبر درسته که البون جایگزین گسلی شده؟
   اگه درست باشه یه جذابیتی به نیم فصل دوم میده. ولی از اون طرف هم یه اثر منفی روی گسلی میگذاره.

دیدگاه خود را بیان کنید