Register

دو × سه =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایرانزاک براون مدیر تیم مکلارن طی مصاحبه ای اظهار داشت که آنها هیچ عذر و بهانه ای برای اشتباه شان در تعیین خط ایندی ۵۰۰ که منجر به عدم شرکت فرناندو آلونسو در مسابقه شد، ندارند.

آلونسو پیروزی در مسابقه ایندی ۵۰۰ را نشانه گرفته بود تا بتواند به تاج سه گانه موتوراسپورت دست یابد اما آرزوی او وقتی پر پر شد که در شانس پایانی برای راهیابی سه نفر به نفرات قبلی به منظور تعیین خط نهایی، شکست خورد. سرعت وی در تلاش پایانی ۲۲۷.۳۵۳ مایل بر ساعت بود تا اینکه کایل کِیسِر با سرعت ۲۲۷.۳۷۲ جای وی را گرفت.

مدیر مسابقه ای مکلارن یعنی گیل دی فران از فرناندو بخاطر نساختن ماشینی که او را در تعیین خط موفق کند، عذرخواهی کرد. براون نیز خود و تیم را بخاطر چنین اتفاق تلخی شرمسار دانست. زاک در شبکه های اجتماعی گفت:

از هواداران، تیم، شرکا و شخص فرناندو بخاطر عدم شرکت در مسابقه ایندی ۵۰۰ شدیدا متاسفم. مسیر رسیدن به موفقیت در این مسابقه سخت است و ما از پس آن برنیامدیم. برای تیم هایی که این کار را کردن احترام قائلم و تبریک می گویم.

متاسفم که ماشین و فرناندو نمی توانند در مسابقه شرکت کنند. تیم با روح و قلب خود تلاش کرد و از آنها قدردانی می کنم‌. می دانیم در کجا اشتباه کردیم و آنرا اصلاح خواهیم کرد.

مک‌لارن 2019 آلونسو در ایندی 500مک‌لارن 2019 آلونسو در ایندی 500

مک‌لارن آلونسو در ایندی 500

گیل دی فران بعد از این شکست بیان کرد که این اتفاق تلخ ترین شکست دوران ورزشی وی بوده اما آنها عزم خود را جزم کرده و ۲۰۲۰ بازهم برخواهند گشت. او گفت:

چالش بزرگی بود. می دانستیم رقابت سختی خواهد بود و مقابل چه تیم های با سابقه ای هستیم. متاسفانه نتوانستیم آنطور که باید و شاید عمل کنیم و شکست دردناکی را متحمل شدیم.

جنگجوی درون من می خواهد بازگردد. می خواهم از فردا شروع کنم و با آن رو در رو شوم.

در پایان صحبت کوتاهی از آلونسو را نیز بیان کنیم… او گفت:

شکست خوردیم، اما حداقل همه تلاش خود را کردیم. چالشی بود که دلم می خواست آنرا تجربه کنم و باز خواهم گشت.

7 دیدگاه

 1. MAXAD

  19

  0

  نیکی لااودا ، خدا رحمتت کنه.

 2. TRANS AM

  15

  0

  تحریریه محترم لطفاً از درگذشت اسطوره بزرگ اف وان نیکی لائودا مطلب بگذارید . با تشکر ?

 3. McLaren F1

  16

  3

  شانس نداره این بشر

 4. Ezk1980

  11

  2

  خبر فوت نیکی لائودا همه جا هست جز اینجا

 5. Saeed

  15

  3

  بدترین قسمتش ول کردن کل فرمول یک برای ی مسابقه هست

  ب فرض ک قهرمان هم میشد

  بقیه فصل چی میکرد؟

  حیف شد صندلی مکلارن رو از دست داد

  آخه تو مکلارن با ساینز تیم جالبی میشدن

  • Hamed

   16

   0

   آلونسو حتی اگر از مرکز توجه هم دور بشه انگیزه ای برای روندن تو فرمول 1 نداره مگر ماشینی بهش بدن که بتونه باهاش برا قهرمانی جهان بجنگه قبلن گفته بود حتی صرف گرفتن پودیوم هم دیگه براش ملاک نیست دیدید که اول فصل گفت اگر ساینز امسال 3تا مسابقه رو با مکلارن ببره شاید به برگشت فکر کنم .

 6. iman

  12

  6

  مکلارن و زاک براون رسما گند زدن به کل کریر ناندو، اون از سال 2007 و اون اتفاقات که خود ناندو هم مقصر بود و یک قهرمانی جهان مسلم رو از دست داد، اینم از این پنج شش سال که به امید موتور لعنتی هوندا به هدر رفت، در کل ناندو به نیمی از آنچه که در توانش بود نرسید، امیدوار فصل بعد ناندو رو در لباس فراری یا ردبول ببینیم