فرمول یک ایران – طبق شایعات موجود در مورد تیم ویلیامز، گمان می رود روز های حضور راننده لهستانی به پایان خود نزدیک می شود.

رابرت کوبیتسا در گرندپری استرالیا بازگشت خود را به فرمول یک جشن گرفت اما این بازگشت همه چیز داشت جزء موفقیت! تیم ویلیامز به شدت با مشکل سرعت خودرو روبرو بوده و راننده های این تیم برای کسب رده ۱۹ با هم به رقابت می پردازند. کوبیتسا در کنار راننده جوان تیم جورج راسل در پنج مسابقه ابتدایی فصل رقابت چندان جذابی را نداشته و نتیجه به دست آمده برای تیم خبر از تغییراتی در آینده این تیم می دهد.

کوبیتسا در چهار مسابقه اول فصل نه تنها در تعیین خط مغلوب هم تیمی خود بود بلکه در مسابقه نیز نتیجه مشابه به دست می آمد. کوبیتسا قبل جایزه بزرگ اسپانیا مدعی شده بود شاسی خودرو خود نسبت به راسل مشکلاتی داشته اما با تعویض شاسی در بارسلونا هیچ چیز تغییر نکرد.

رانندگان ویلیامز - استرالیا 2019

رابرت کوبیتسا و جورج راسل – استرالیا 2019

حال با این شرایط یک روزنامه کانادایی مدعی شده است که راننده تست ویلیامز، نیکولاس لطیفی گزینه احتمالی برای جایگزینی مرد لهستانی در ویلیامز است.

لطیفی برخلاف کوبیتسا در مسابقات فرمول دو درخشش خوبی داشته و با سه برد صدرنشین جدول رقابت های جهانی فرمول دو است. گزارشات نشان می دهد در قرارداد کوبیتسا با ویلیامز کنار گذاشتن او در میانه فصل وجود دارد و این موضوع احتمال حضور لطیفی در ویلیامز با توجه به تجربه او در خودرو فرمول یک در تست های میان فصل در بارسلونا روز به روز پررنگ تر خواهد شد.

8 دیدگاه

 1. Ahmad VETTEL

  20

  7

  چند ماه پیش که فتل گفت برگشتن کوبیکا اشتباهه خیلیا بهش توپیدن.
  حالا معلوم شد حرفش حق بود که به جای کوبیکا یه راننده جوون بیاد

 2. Parsa911

  13

  4

  کلا اومدن این راننده اشتباه بود بجز اینکه خیلیا گفتن مثل فتل باید خودش میفهمید دیگه درحد فرمول ۱ نیست و با این شکل خدافظی نمیکرد
  و انقدر هم با پرویی حرف نمیزد انگار قهرمان جهان بوده

 3. محمد.ج

  14

  4

  خداییش همیشه برگشت این آدم برام سوال بوده.
  یعنی مگه میشه یه نفر در هر چهار مسابقه ی برگزار شده رده ی آخر رو به دست بیاره. و تقریبا هیچ چیزی از این راننده ندیدیم جز دنبال کردن نفر یکی به آخر. یه حمله ای برای سبقت. یه جسارتی چیزی. حتی یه تصادف هم نکرده این لامصب.
  دلم به حال ویلیامز نمیسوزه که گیر این راننده افتاده. بلکه دلم برای اون راننده های جونی میسوزه که امسال صندلیشون رو از دست دادن.کسی میدونه کدوم اسپانسری پست این آقا قرار داره که ویلیامزی ها بهش صندلی دادن؟

 4. Silver Arrows

  12

  4

  خیلی خوشحال میشیم یه ایرانی رو در فرمول یک ببینیم 👍✌️
  ولی فرمول یک فقط برای اکون بیچاره صندلی نداشت…
  نمیشه یکی ریسینگ پوینت رو مجددا بخره و استرول رو بندازه بیرون؟ 😂 واقعا در حد فرمول یک نیست. فرمول ۲ حالا یه چیزی…

 5. نیما

  10

  1

  فرمول یک باید جای بهترینا بااشه
  20 تا راننده برتر دنیا هستن و اینم در نظر داشته باشین سالی حداقل 2،3 تا استعداد خوبم اضافه میشه و رقابت سنگینه
  دقیقا کوبیتسا در مقابل هم تیمی سال اولیش تو هر زمینه ای شکست خورده
  اینکه فتل تقریبا بهتر از لکلرک بوده(4 به 1) لوئیس به والتری باج نداده(3 به 2) یا مکس گسلی(5-0) درسته قورتش داده نشون میده اگه میخوای تو فرمول یک بمونی باید همیشه در سطح خوبی باشی و دقیقا کوبیتسا و تقریبا لنس استرول لایق صندلی فرمول 1 خودشون نیستن
  جیوواناتزی هم هست که شاید بشه گفت نیاز به وقت و جای پیشرفت داره ولی کوبیستا بهتر از این نمیشه و از همون اولشم این روزا پیش بینی میشد

دیدگاه خود را بیان کنید