موتوجی پی ایرانمارک مارکز، موتورسوار رپسول هوندا معتقد است که مهم ترین نقطه قوت الکس رینز این بوده که در هر گرندپری، هیچ فشاری را احساس نمی کند.

عملکرد باثبات موتورسوار سوزوکی در این فصل باعث شده تا او در همه ی مسابقات، در بین پنج موتورسوار برتر باشد و با یک پیروزی در موتوجی پی آمریکا، بتواند با اختلاف یک امتیاز نسبت به مارکز در رده دوم جدول رده بندی قرار گیرد. مدافع عنوان قهرمانی بارها گفته که آندره دویزیوسو، بزرگ ترین رقیب او برای عنوان 2019 خواهد بود اما معتقد است که نمی توان رینز را نیز دست کم گرفت:

من در تست های پیش فصل مالزی نیز گفتم که الکس نیز در رقابت خواهد بود زیرا او فصل 2018 را به خوبی به پایان رساند و شروع خوبی در این فصل داشت. قوی ترین نکته درباره او این است که هیچ فشاری در این لحظه ندارد اما قطعا فرا خواهد رسید.

در این لحظه او چه دوم شود و چه سوم، خوشحال است و اگر پیروزی را نیز بدست آورد که فوق العاده خواهد بود و این یک حقیقت است.

در حال حاضر یک حریف دیگر برای قهرمانی وجود دارد و او برای رقابت آماده بوده و موتور نیز آماده است. موتور نیز برای رقابت قهرمانی مهم است.

الکس رینز و ولنتینو روسی - اسپانیا 2019

الکس رینز و ولنتینو روسی – اسپانیا 2019

با اینکه رینز توانسته مسابقات خوبی را پشت سر بگذارد اما تعیین خط هنوز هم برای او یک نقطه ضعف است و هنوز نتوانسته رده ای بهتر از هفتمی در تعیین خط کسب کند. موتورسوار سوزوکی گفت:

بله، هنوز هم باید بیشتر روی تعیین خط کار کنیم. من دوست دارم که شروع بهتری داشته باشم اما سخت است. تلاش برای ثبت یک دور بسیار سریع در موتوجی پی سخت بوده اما تلاش خواهم کرد که بهتر کار کنم.

راستش من نمی دانم که مشکل کجاست. همانطور که قبلا گفتم ما نیاز به بهبود بخش ترمزمان داریم و شاید در تعیین خط جواب دهد و همه چیز آسان تر شود.

اما مشکل اصلی را دقیقا نمی دانم. من سعی می کنم که با حداکثر توان پیش بروم اما واقعا نمی دانم مشکل کجاست.

یک دیدگاه

  1. iman88

    8

    3

    وقتی انتظارات بالا بره اونوقته که رینز باید عیار خودشو مشخص کنه.موتور سوارای زیادی درجایگاه رینز فوقالعاده عمل کردن اما زیر فشار تاب نیاوردن و بشدت افت کردن.
    و من همچنان منتظرم لورنزو به رقابت برگرده.من فکر میکنم مشکلش از جسمی گذشته و از نظر روحی به شدت اسیب دیده وگرنه این همه اختلاف با سطح خودت کم سابقه است.

دیدگاه خود را بیان کنید