فرمول یک ایران – راس براون معتقد است که راننده ی تازه وارد تیم فراری، چارلز لکلرک نمی تواند به شکست دادن سباستین فتل فکر کند اما می تواند باعث نگرانی راننده ی آلمانی شود.

لکلرک که در فصل 2018 فرمول یک عملکرد بسیار خوبی در تیم سائوبر داشت، مدیران فراری را مجاب کرد تا او را جایگزینکیمی رایکونن کنند و از طرفی دیگر آن ها با این تصمیم سعی دارند تا ناکامی های چند ساله ی اخیر خود در فرمول یک را پایان دهند و با ترکیب سباستین فتل و چارلز لکلرک سرانجام بتوانند قهرمانی فرمول یک را از آن خود کنند.

مدیر ورزشی فرمول یک درباره ی شکست دادن فتل توسط لکلرک گفت:

راستش را بگویم سورپرایز خواهم شد، سباستین واقعا خوب است. اگر او کمی آرامش سباستین را برهم بزند، موضوعی خواهد بود که تیم باید آن را مدیریت کند اما لزوما چارلز نباید او را شکست دهد اما واقعیت این است که می تواند او را ناراحت کند.

به نظر من چارلز اولین نفری است که چیزهای زیادی از او در 2019 خواهیم دید، او در سال اول بسیار خوب بوده و حالا در یک تیم پیشتاز قرار دارد.

با بعضی افراد فراری که صحبت می کردم، آن ها واقعا تحت تاثیر رویکرد و نگرش او قرار گرفته بودند. به نظر من او بسیار خاص است.

توتو ولف و راس براون

توتو ولف و راس براون

براون همچنین درباره ی مقایسه ی تیم مرسدس و فراری در 2019 افزود:

مرسدس کمی نابسامان نشان داد اما آن ها سامان خواهند یافت. آن ها بسیار تیم قوی هستند و افراد باهوشی را در اختیار دارند و کاری که نیاز باشد را انجام خواهند داد.

به نظر من فراری از همان ابتدا بسیار فرم خوبی را به نمایش گذاشت اما آن ها کمی با مشکل قابلیت اطمینان درگیر هستند و آن ها نیاز دارند تا  به بالاترین سطح برسند.

42 دیدگاه

  • علی شفیعی | کاربر متخلف

   6

   47

   همیلتون سطحش بالاتر از این حرفها است. اما هیچ چیزی غیر ممکن نیست.
   لوییس همیلتون را اولین سال ورودش به فرمول یک مدافع عنوان قهرمانی جهان، یعنی الونسو نتونست ناراحتش کند، برعکس خودش خیلی ناراحت شد. الان که دیگه دارنده 5 عنوان قهرمانی است.
   اما یادم هستش فتل را سال 2014 با داشتن 4 عنوان قهرمانی دانیل چکارش کرد. حتی یک پیروزی نیز بدست نیاورد.برعکس اینقدر کند بود که در چین تیم بهش گفت کنار برود تا دانیل که سریعتر است رد شود.
   فراری دقیقا برای اینکه دوباره فتل سال 2014 را نداشته باشن اعلام میکنن او راننده اول است. همه شاهد بودین که هنوز شروع نشده فتل شد راننده اول.
   این همیلتون شماها را به سکته نندازه، شانس اوردین.
   چرا هواداران لوییس اینقدر فتل را سر هرچیزی وسط نمیکشند.؟
   بهرحال امیدوارم کار دستتان ندهد این همیلتون.

   • Saeed

    28

    3

    دکتر جان

    همین فتل در همین سال 2014 ورزشکار سال شده است

    در سالی ک رونالدو 17 گل در لیگ قهرمانان اروپا ب ثمر رسانده بود

    و همیلتون امسال از امباپه شکست خورده است

    کسی که حتی نتونست ب یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برسد

    فکر کنم امباپه هم باید میگذاشت که رد بشود???

    ولی گویی جیمز سرمربی باشگاه فوتبال پاریس سنت ژرمن نیست???

   • Nohed81

    25

    3

    البته آقای شفیعی نگفتی که 2016 روزبرگ هم بدجور همیل رو ناراحت کرد.?? پیام رادیویی ابوظبی همیل که یادت نرفته. اخییی

   • بابک

    19

    3

    یکی از اون هوادارای لوییز خود تو آقای فیک.
    هر جا اومدی نظری بدی از فتل و هواداراش حرف زدی. کاری که خودت انجام میدی رو به بقیه نسبت نده و ازشون ایراد نگیر.

   • Akbar (Ghasemi)

    25

    4

    پریشونی روحیت از پریشونی عکست مشخصه

   • محمد.ج

    13

    2

    والا طرفدارای همیل زیر تبلیغات دوغ هم میان از فتل میگن. این جواب جمله ی آخرت.

    اما یه توصیه به طرفدارای فرمول یک حالا از هر تیم و هر راننده ای: دوستان وقتی یکی نگاه صفر و صدی به یه موضوعی داره بهتره باهاش بحث نکنید.
    همیلتون برای ایشون خدای فرمول یک هست. بذارید با خودش حال کنه. کسی که میگه فقط فلانی بهترینه و بقیه هیچی نیستند و نخواهند بود بهتره براش یه آبنبات چوبی چون هنوز اونقدر پخته نشده که بدونه دست بالای دست زیاده و هیچ قهرمان فرمول یکی همیشه قهرمان نمونده و کسایی اومدن و جاش رو گرفتند.

  • محمد.ج

   7

   0

   دقیقا نکته اینجاست که اونایی که یه موقعی توی مرسدس بودند یا الان هستند و یا طرفدار مرسدس هستند انتظار دارند همیشه یک راننده ی اول وجود داشته باشه و یه راننده ی دوم که به اولی کمک کنه. در صورتی که در فراری دوتا راننده وجود داره که با امکاناتی یکسان که در اختیارشون قرار میگیره هرکدوم در حد توان فنی خودشون مسابقه میدند. برای فراری اینکه لکرک بتونه فتل رو به چالش بکشونه یک مزیت به حساب میاد و برای مرسدس اگر بوتاس بخواد همیلتون رو به چالش بکشونه یک مشکل هست. اینجوریه که میبینیم طرفدارای مرسدس اینجوری میگند چون با استانداردهای ذهنی خودشون به قضیه نگاه میکنند.

 1. Mehrdad

  30

  2

  واسه فتل هم خوبه بودن لکلرک
  این تصمیم فراری راه قهرمانی رو برای اون ها باز میکنه
  لکلرک عالیه میتونه پا به پای فتل بیاد مشکلی که همیشه فراری داشت نبود یه راننده قوی کنار فتل رو حل میکنه
  در این سالها هرجا نیاز بود کیمی خراب کرد تعیین خط هارو و فتل بود و دوتا مرسدس کنارش یه جاهم که کیمی بهتر عمل کرد (البته اگه اون خلا پشتی که فتل داد به کیمی رو نادیده بگیریم) باعث اون برخورد فتل و همیلتون و از دست دادن قهرمانیش شد.
  فراری در مسیر خوبی قرار گرفته راننده های جوان خوبی رو دارن لکلرک و شوماخر در کنار یه راننده همه چی تمام مثل فتل با مدیریت جدید میتونه قهرمانی رو برگردونه دوباره به مارانلو

 2. E46-M3

  33

  4

  این روزها چقدر درباره فراری و راننده هاش مصاحبه میشه تا آرامش را از تیم بگیرن،میخوان یک دشمنی بین فتل و لکلرک راه بیندازن

  • yaser

   10

   1

   دقیقا قربونت برم بخدا اگر این انگلیسی ها این فتل و فراری رو راحت بگذارن فک کنم نتایج خیلی بهتری بگیرن ولی از 2017 به اینور یک بار نگفتن مرسدس برترین ماشینه همش درباره فراری حرف میزدن و سعی میکردن آرامش سب رو ازش بگیرن دیگه همه میدونن رابط جیمز و بوتاس و همیلتون چیه ولی یک بار در موردش حرف زدن؟ همش درباره این که لکلرک فتل و داغون میکنه امسال رقابت بین همیلتون و لکلرک و ……. یعنی بد جوری از فتل میترسن واقعا نمیخوان قهرمان شه هر کاری میکنن که این اتفاق نیفته

 3. امید نورمحمدی

  29

  5

  همانطوریکه رزبرگ همیلو ناراحت کرد و شکست سختی بهش داد؟ مسابقه آخر و رادیوهای همیل چیزی فراتر از ناراحت بودنو نشون میداد. به هر روی این آقای محلل!(تحلیل گر) همه کارهاشو گذاشته کنار و زوم کرده روی گاراژ فراری و ایجاد جو مسموم. اگر این نیست پس چیه؟!
  همه میدونیم ماشین مرسدس فراتر از سطح این مقطع از فرمول 1 هستش و لازم نیست همیل فنها انقدر احساس ترس و وحشت داشته باشند. از بوتاس بیچاره بگذرید دوستان. با این تحقیری که توی فصل قبل شده حالا حالاها باید بره ریکاوری کنه. بوتاس حیف شد. آبرویی که بره به آسونی نمیشه ترمیمش کرد. مرسدس نیازی نداشت با بوتاس اینجوری برخورد کنه. من واقعا نمیدونم مرسدس از چی میترسه؟!
  فراری هم که هنوز ماشینی در شان و منزلت همیل نساخته!!! و اینو هم که خودشون رسما اعلام میکنن. بزارید این لکرک جوان سرش بکار خودش باشه و پیشرفت کنه. این کارها و حرفها اصلا انسانی نیست و بردن انقدرها ارزش نداره که بخوای قربانی شبیه بوتاس بسازید.

  • Akbar (Ghasemi)

   13

   0

   ادای پاک ها! رو در نیار اقای نورمحمدی
   توهینی نبود که به ادمینای همین سایت و به اعضای همون گروه نکرده باشی
   به رزبرگ
   به همیلتون
   به ناندو
   سر هر کدوم یه اسم هرزه گذاشته بودی باید خوب یادت باشه
   به احترام سن و سالت بود وگرنه زودتر باید اخراج میشدی و ضمنا تشکیل یه گروه دیگه رو اینجا مدام کامنت میگنی که چه چیز مخفی ای رو برملا کنی!!!!
   بالای انگشتان دو دست گروه و کانال تلگرام و واتساپ تشکیل شده همه هم اخرش به این سایت متصلیم و ازش لذت میبریم چه اشکالی داره؟
   عادت به نفوذ توی مخ و ذهن دیگران و وادار کردنشون به مثل خودت بودنو بذار کنار اگه کسی از بیست راننده از 19 تاش خوشش بیاد از یکیش بدش بیاد هم یه طرفداره فقط مثل جنابعالی نیست…
   خلاصه یه سوزن به خودت بزن و یه جوال دوز به مردم…
   این سایت رو لااقل امان بده

   • امید نورمحمدی

    1

    1

    چیو برملا کنم؟ اصلا مگه من اسمی از تو و گروهت بردم؟ آدرسی دادم؟ بقول خودت به اندازه فلان و فلان سایت و گروه و … هستش. تو چرا صدات دراومد؟1 احترام سن و سال منو نداشته باش. اگر کوچکترین اشاره ای به تو و گروهت شده بود حق این گستاخیو داشتی . چوب و برنداشته صدات در اومد؟
    ااین هم روش شماها . همین پاسخی که به نوشته من دادی برای من کافیه و کل حرفامو درباره شما و همفکرهات ثابت میکنه و نشون میده رفتارهای شماها چطوریه!!! احتمالا رفقات نمیزارن پاسخ من منتشر بشه. من بتو هیچ کاری نداشتم و حتی لایک و دیسلایک هم بهت ندادم که مبادا کسی متوجه بشه منظورم کی بود.
    اگرم دوست داری درباره محتویات و چیزهای کانالت با هم با سند و مدرک حرف بزنیم مشکلی نیست. منم در حد همون کانال حرف زدم و برای همه راننده ها هم اسم گذاشتم و هرچی تو راست و دروغو میبافی هم انجام دادم. چرا؟ اگر زودتر باید اخراج میشدم خب اخراج میکردید. اینجا هم خودش صاحب داره و تو نمیخواد تکلیف تعیین کنی. هر آدمی هر جا میره مطابق با شانیت اونجا رفتار میکنه.

   • امید نورمحمدی

    1

    1

    ادمین جان: لطف کن اجازه بده پاسخ منم منتشر بشه. شما خوب میدونی من به اینها اشاره هم نکرذم و کلی صحبت کرده بودم که اگر اشاره کرده بودم اصلا اجازه نشر نمیدادید.
    اینجا هم جای این حرفهای شخصی نیست و اینو خوب میدونم. فقط اجازه ندید دوباره فضای اینجا مسموم بشه. اگر اجازه انتشار هر اتهامیو میدید خب باید فرصت پاسخ هم بدید.

   • Akbar (Ghasemi)

    1

    0

    توهم ازین بالاتر که بنده با ادمین های این سایت واسه چیزی هماهنگم؟!؟!
    توی یه دنیای دیگه سیر می کنی و راحت حرف به بقیه می بندی!
    الانم لابد میای بعد از حرف هایی که این زیر میزنم میگی منظورم شما نبودی!
    ادمین های محترم خواهش میکنم اگه من کامنتی رو توی یه سال گذشته یا پیامی براتون داشتم یا با هرکدومتون سر و سری دارم زیر همین کامنت اعلام کنید بلکه یه اپسیلون از شکاک بودن اقای نورمحمدی کم شه!
    اقای نورمحمدی بنده با هیچ کس ازین سایت ارتباط مستقیمی ندارم
    ضمنا انکار اینکه منظور از حملات چند ماه اخیرت با کی یا چه گروهی بوده هیچی رو عوض نمیکنه

   • Akbar (Ghasemi)

    2

    0

    بنده تقریبا از شروع به کار این سایت عضو شدم
    فقط یک بار در جواب کاربری که از واژه رکیک استفاده کرده بود و شاید از دست ادمینا در رفته بود کامنتی نوشتم که مسدود شدم و چند ماه بعد اتوماتیک انبلاک شدم که دست ادمین ها درد نکنه چون ادمی نیستم که اکانت جدید بسازم.
    البته اون زمان کنترل کامنتا به کیفیت الان نبود و الان تقریبا داره ایده ال میشه.
    ازون زمان صرفا جهت بحث، لذت و یادگیری اینجا میام.
    مطلقا قصد بی احترامی و توهین به کسی ندارم
    بارها به رقیب تبریک گفتم نوشته ها هست، بارها بابت اشتباهات عذر خواهیم رو کامنت کردم بازم توی سایت هست، ترسی ندارم نه از اقرار به اشتباه نه از عذر خواهی.
    اما به جز کاربر پیشونی سفید سایت و یه کاربر دیگه که وارد خصوصیم شدن و تهدید و توهین کردن! با هیچ کس موردی ندارم چون زیر بار توهین و تهدید نمیرم. با شما هم مطلقا مشکلی نداشتم و ندارم مگر اینکه این تیکه انداختن ها و در لفافه هر چی دوست داشتن رو گفتن ها ادامه دار باشه…

  • Lewiis44

   2

   13

   دیروز یه مصاحبه رزبرگ درباره مقایسه ی همیلتون و شوماخر انجام داده… اگه قرار داده بشه اینجا من زیرش خیلی حرف دارم باهات?…

   • --

    15

    1

    خخخخخ
    خخخخخ
    خخخخخ
    اون زمان كه فتل 22ساله رو با شوماخر مقايسه ميكردن و پسر سريع با مك لارن مرسدسش اخر مسابقه همش گريه ميكرد كجا بودي
    حتما تو اين مصاحبه بريتانيايي ها نظر دادن!!!
    اينقدر از سب تنفر دارن كه از هر راهي براي سركوب موفقيتش استفاده ميكنن
    تا فرمول يك دست بريتانيايي هاست(راس ب،چارلي و،و…)شاهد بازي كثيفشون عليه سب و فراري خواهيم بود…
    اگه امسال فراري آماده باشه…اگه…

   • محمد.ج

    11

    1

    رزبرگ. خودت داری میگی رزبرگ. کسی که گاهی به نظر میرسه مصاحبه هاش سفارش داده شده از طرف مرسدس هست.

   • امید نورمحمدی

    9

    2

    Hammer : اگر مبنای صحبتها و حرفات بر اساس افاضات رزبرگه که بیخیال بشی بهتره! خود رزبرگ برای من کارمند مرسدس محسوب میشه. درست مثل همیل و بوتاس. اینا کارمندهای مرسدس هستند و زیردستهای توتو ولف. بخصوص پسر سریعتر از بوتاس که غیر از مرسدس هیچ جایی تا الان نرفته و نخواهد رفت.
    شما که نمیتونی از خود یارو مطلب در باره خودش بزاری و بعد بهش استناد کنی! میتونی؟! شایدم بتونی؟ …… آره اصلا چرا که نتونی؟!….. مگه طرفدارهای همیل تا الان بر اساس چی حرف میزدن؟!

  • H.farahani

   5

   8

   لاروس اینجا
   لاروس اونجا
   لاروس همه جا
   سعید خان میشه بگی ارزش این لاروس چقدره؟
   مثلا رونالدو یه توپ طلا رو با چندتا لاروس عوض میکنه؟
   یکی؟
   ده تا؟
   بنظرم با صد تا هم عوض نمیکنه.

   • --

    11

    2

    خيلي فيك ميزني مراقب خودت باش!!!

   • H.farahani

    3

    8

    Sep5p1 عزیز
    فیک؟؟؟ یعنی چی اخه.چرا باید یکی خودشو هوادار رقیب جا بزنه؟چی گیرش میاد.
    اینقدر مرگ …مرگ… گفتیم فکر میکنیم هر کی بیشتر به طرف مقابل بد بگه خودی ترِ

   • امید نورمحمدی

    7

    4

    H.farahani : مرگ مرگ؟!!! کی و کی (اولیش چه کسی و دومیش چه زمانی)؟ بیخیال. اگر اجازه بدی یک نکته بگم. طرفدارهای سب که هیچوقت مرگ مرگ نکردند. انصافا چه از دوستانم باشند یا نه من تا الان ندیدم. ولی طرفدارهای همیل اینکارو بارها انجام دادند. قبلا که میشد پیام خصوصی داد و هنوز سایت نبسته بودش خود منو چندبار تهدید کردند. اصلا بخاطر بی حرمتیهای اینها بود که تصمیم گرفتند پیام خصوصیو ببندند.
    البته چون انصاف باید داشته باشیم دلیل دیگرشم این بود که از طریق پیام خصوصی عده ای از طرفدارهای سب (تا اونجاییکه میدونم) برای کانال “به اصطلاح هواداری فتل!” توی شبکه های اجتماعی یارگیری میکردند و تیمی توی سایت عمل میکردند.
    خودم توی یکی از اونا یک مدتی عضو بودم که بخاطر طرفداری خالص از سب منو از اونجا اخراج کردند! که بهش افتخار میکنم. آدمهای متولی اون کانال طرفدار هر کسی بودند غیر از سب. بیشتر از همیل بدشون میومد یا طرفدار فراری بودن…

   • --

    6

    0

    اينكه چي گيرش مياد مربوط ميشه به تراوشات ذهنيش…از طرفداراي هميلتون اينقدر طرز برخورد كودكانه ديدم كه برام عجيب نيست دست به يه همچين اقداماتي بزنن
    و اينكه شما:
    ب نظرم حالا كه ما تو يه جبهه هستيم حد اقل از همديگه انتقاد سازنده بكنيم نه حرفاي دشمن شاد كن!!!

   • H.farahani

    3

    5

    جناب نور محمدی
    منظورم مرگ بر امریکا و غیره است.این چه منطقی هست که میگه هرچی بلندتر شعار بده بهتره؟
    نکته دیگه اینکه اصلا هواداری از یه فرد خاص چه استفاده‌ای داره که بخوایم فیک بازی دربیاریم.مگه جنگ سردِ.
    بنده هوادار فتل هستم نه بخاطر اینکه فکر میکنم بهترینه(از نظر من بهترینه و سریع‌ترین) ولی اگه یه تست از رانندها بگیرن و سب اخر بشه برای من هیچ اهمیتی ن د ا ر ه اول باشه یا اخر من هوادارشم ولی اگر اشتباه داشته باشه منکرش نمیشم.هوادارشم نه بخاطر اینکه فکر میکنم خداست بخاطر اینکه سباستین فتلِ.

   • --

    3

    0

    جناب فراهاني قضاوت منو ببخش
    در هر جايگاه و مقامي كه هستي موفق باشي
    اميدوارم اين فصل كامنت هاي طرفداري و با ارزشي ازت بخونم دوست عزيز

 4. --

  20

  3

  بس نيست اين حرفا؟؟
  اخلاق يك ركن مهم در ورزشه كه اينا ازش بدورن
  فراري آماده باشه سب امسال همتونو ساكت خواهد كرد

 5. امید نورمحمدی

  9

  2

  Seb5p1 : باهات موافقم که بمرور خودشونو نشون میدن. البته اینم بگم که بیشتر مواقع بنا بدلایلی مثل دیر تایید شدن پستها ممکنه سوتفاهم پیش بیاد. ولی کلا من شخصا دوست ندارم زیاد با بقیه قاطی و یا درگیر بشم. تصمیم دارم از مسابقات لذت ببرم و توی سایت هم در حد معقول از منظر خودم مشارکت داشته باشم .

 6. امید نورمحمدی

  7

  0

  H.farahani گرامی. متوجه فرمایشت شدم و اگر احتمالا از روی بدفهمی بنده شما فکر کردید منظورم پاسخ شخصی به شما بوده عذر میخوام. صددرصد باهات موافقم که میگی هیچ دلیلی نداره کسی فیک باشه. اصلا چرا؟! در مورد مدل هواداریت از سب هم صددرصد باهات موافقم و خودمم همینطوریم. اصلا برام مهم نیست چه مقامی میاره و بنظر منم بهترینه و من شکی ندارم.
  ?

 7. امید نورمحمدی

  5

  0

  Seb5p1 گرامی. مسلما منم مثل خودت طرفدار سب هستم ولی اصولا قبول ندارم طرفدارهای همیل دشمن من هستند. بطور کلی خدمتت عرض میکنم . توشون هستند کسانیکه که تربیت و ادب و گاهی حتی انسانیتو بخاطر همیل زیر پا میزارن ولی تعدادشون خیلی کمه و تابلو هم هستند. توی طرفدارهای سب تا این حدشو من ندیدم و البته متاسفانه طرفدارهای سب به اندازه طرفدارهای همیل پشت سب نمی ایستند و صحبت منم در این رابطه بود.
  توی فصل گذشته و اون چند مسابقه ای که از آلمان تا آمریکا برگزار شد و سب و تیم اشتباهاتی مرتکب میشدند تندترین انتقادات و حمله ها به سب توی اون کانال انجام میشد! اگر در باره حرفهای جانبدارانه رزبرگ اعتراض میکردم بهم میگفتند نگو چون یک عده ناراحت میشن!!! ولی خودشون سر هر سبقت یا اشتباه یا حتی مشکل ماشین و تیم به سب حمله میکردند. اگر گفتن این حرفها دشمن شاد کنه بزار دشمنها شاد بشن! مشکل اصلی عدم آگاهی بیشتر دوستان فعال در فضای مجازی “سوتفاهم در درک کاربری” هستش (بنظر من). فکر میکنند اگر چندتا عکس بزارن و دو تا لینک اینستاگرام بزارن حله! وقتی میگی کانال هواداری سب یعنی فقط و فقط سب. بهتره چند نمونه خارجیشو ببینید بعدش قضاوت کنید.
  بمحض اینکه کم میارن هم یهو روشنفکر میشن و میگن داریم انتقاد سازنده میکنیم! انگار سب نشسته و سران کمپانی هم منتظر هستند تا بعضی دوستان راهنمایی کنند!
  فلسفه وجودی کانال هواداری جمع کردن انرژی مثبت برای موفقیت اون شخص یا تیمه نه انتقاد سازنده!!!
  اینا همه نظر شخصی منه.

  • --

   5

   0

   من در جريان اين اتفاقاتي كه عرض كرديد نيستم فقط اينو ميدونم اين فضا از وجود برخي افراد خالي بشه خيلي بهتره و فقط هوادار واقعي ببينيم چه رقيب چه خودتي
   بحث و گفتگو لذت بخشه حتي اگه تعصبي باشه اما با پذيرش حقايق…
   متنها برخي اهداف ديگه اي دارن و بيشتر بدنبال توهين و مسخره كردن و رفتار هاي كودكانه و…هستن و اين افراد به هيچ وجه دوست من نيستند براي همين از لفظ دشمن استفاده كردم
   بحث و گفتگوي ما به هيچ جا بند نيست فقط و فقط باعث گرم تر شدن و هيجان بيشتر رقابت ها براي خودمون ميشه كه متاسفانه يه عده نظر ديگه اي دارن كارشون خراب كردن جو و حس و حال بقيس
   ب هر حال اي كاش يه فيلترينيگي وجود داشت تا اين سايت از وجود برخي از افراد آشفته حال و بد فكر خالي بشه

   • امید نورمحمدی

    3

    1

    موافقم. دل تو هم مثل من حسابی پره. برای لذت بردن از مسابقات نباید زیاد با یه موضوع یا یک عده چه هم سلیقه و چه غیر هم سلیقه ور رفت. گاهی بهتره اصلا پاسخهای کسانیکه میدونی چی میگنو بخونی. بخدا خیلیها اصلا کامنتهارو نمیخونن و من اینو ثابت کردم. من اطلاعات نادرستی در باره ناندو نوشتم ولی یک هفته بعد فقط اکبر گرامی صداش دراومد. اونم احتمالا زودتر متوجه شده ولی مراعات کرده. با اینکه حداقل 11 نفر لایک و دیسلایک دادند ولی فقط اکبر تذکر داد!
    این یعنی نوشته تورو میخونن ولی انقدر با پیش قضاوت بهت نگاه میکنند که فقط بخاطر کسی که میشناسن بهت لایک و دیسلایک میدن! بقول یکی که یادم نیست کی بود : میشه هیچ چیزو ندید فقط نگاه کرد!

دیدگاه خود را بیان کنید