فرمول یک ایرانمکس ورشتن به عنوان جریمه خدمات عمومی خود به دلیل درگیری با استبان اکون در گرندپری برزیل در فرمولE مراکش حضور خواهد داشت.

پس از اتفاقات داخل مسابقه برزیل، مکس ورشتپن در صف وزن کشی با استبان اکون رو به رو شد و این شروع درگیری میان این دو راننده بود. پس از درگیری لفظی میان این دو راننده، مکس شروع به هل دادن اکون کرد و او را از سکوی وزن کشی پایین انداخت در حالی که استبان به دنبال کسی بود که میانجی گری کند. همین اتفاقات فیا را مجبور به واکنش کرد و راننده ی هلندی به دو روز کار به عنوان خدمات عمومی جریمه شد.

مکس ورشتپن و استبان اکون – گرندپری برزیل 2018

ورشتپن در ای پری مراکش گزارش دهنده اتاق ناظران مسابقه خواهد بود و ناظر این مسابقه نیز ویتانتونیو لوتزی راننده سابق فرمول یک است که راننده ی هلندی باید با او در ارتباط باشد:

با تصمیم ناظران مسابقه گرندپری برزیل 2018، مکس ورشتپن باید در ای پری مراکش شرکت داشته باشد.

ورشتپن روزش را با مشاهده ناظران سپری خواهد کرد و در یک مسابقه سطح بالای موتوراسپورت به عنوان بخشی از رویکرد آموزشی و آموزنده برای او، به کار آن ها نزدیک خواهد بود که توسط فدراسیون جهانی اتومبیلرانی این تصمیم تایید شده است.

7 دیدگاه

 1. HamidFTN

  18

  0

  من گفتم یه جارو میدن دستش میگن کل پیست رو جارو بزن ??
  این که باید براش جذاب هم باشه یه جورایی یه مسابقه رو از نزدیک میبینه پول بلیت هم نمیده

  • max verstapen

   6

   11

   ای خِدا! باز خوب شد یه مورد گیر آوردین به مکس گیر بدین!

   اگه مکس کاری نکنه شماها از بدون سوژه بودن دق میکنید!

   • علی شفیعی | کاربر متخلف

    9

    1

    ببخشید حتما بخاطر نداشتن شخصیت بهش جایزه هم میدهند.
    مکس هر چقدر استعداد داشته باشه همان میزان از ادب و شخصیت فاصله دارد.
    هنوز پول پوزیشن ندارد. در صورتیکه همتیمی او با همان ماشین چند مرتبه بدست اورد. اون موقع میاد حرف از قهرمانی میزنه.

    اینجا چرا به لکلرک کسی چیزی نمیگه؟ اصلا پرستیژ این پسر را با مکس مقایسه کنید. از نظر استعداد یقیننا بالاتر از مکس است و خیلی زودتر از مکس هم به قهرمانی میرسد.
    خیلی ها با استعداد بودن و هستن ولی هنوز نتوانستند نایب قهرمان هم بشوند. همین الان هم در بین رانندگان هستند.

    مکس دست خودش نیست، شخصیت باید در ریشه یکنفر بوده و شکل گرفته باشه. شما فهرماندصد دوره باش وقتی پرستیژ و شخصیت نداشته باشی به چه دردی میخوره.
    شما از 2017 گفتی این فصل دیگه نشان میده به همه مکس .. کسی چیزی ندید، 2018 گفتی ابن بار دیگه ببینید چکار میکنه، بازم چیزی ندیدیم. فصل 2019 هم شک نکنید لکلرک اون را محو میکنه، و دعا کند که اکون نیاید در مرسدس. چون اون موقع دیگه روحیه ای نخواهد ماند براش. یعنی دو تا رقیب یکی در فراری و یکی در مرسدس، که البته هر کسی جایی است که لایقش است.

    موفق باشید.

 2. --

  12

  0

  خخخخ

  • max verstapen

   2

   7

   دکتر جان شما جوش مکس ورشتپن را نزنید آنهایی که باید به استعداد او پی برده‌اند آنهایی هم که پی نبرده‌اند خودشان را به خواب میزنند در خوب بودن وی همین بس که از زمانی که به ردبول آمده است هر سال نتیجه‌ی بهتری از سال قبل کسب می‌کند۲۰۱۶ یک برد ۲۰۱۷ دوبرد ۲۰۱۸ با احتساب برزیل که حقش را خورده اند سه برد آن هم با ماشینی که از نظر رقابتی اصلا در حدو اندازه های فراری و مرسدس نبوده است . امیدوارم فصل بعد هندا موتوری نیرومند در اختیار وی قرار دهد تا امثال شما بدانند استعداد واقعی چیست. من از لکلرک بدگویی نکرده ام که شما پای ایشان را به میان میکشید.

   وای اینجوری حرف زدن(شبیه دکترمون) چقد سخته خداییش دمش گرم???

 3. Saeed

  6

  1

  بزاریدش تو فرمول ای ی پول پوزیشن بگیره?????

 4. علی شفیعی | کاربر متخلف

  8

  2

  الان اینجا، تنبیهش کدام قسمت این دو روز قرار دارد.؟
  الآن با رفتن به اینجا یعنی اگر دوباره خواست تکرارش کند یاد این دو روز می افتد و جلوی خودش را میگیرد؟
  این بچه اونجا از بین نره یک موقع…