فرمول یک ایران – کریستین هورنر می گوید که ردبول به دنبال ترقی و پیشرفت است تا اینکه با به خدمت گرفتن فرناندو آلونسو، خطر هرج و مرج را در تیم افزایش دهد.

پس از اینکه دنیل ریکاردو تصمیم گرفت تا ردبول را به مقصد رنو در پایان فصل 2018 ترک کند، یکی از صندلی های ردبول برای 2019 خالی شد.

راننده ی اسپانیایی نیز یکی از گزینه هایی بود که احتمال داده می شد که هم تیمی مکس ورشتپن برای فصل آینده شود، اما مدیر ردبول معتقد است که با توجه به اینکه این راننده ارتباط سالمی با هوندا، شریک موتوری جدید این تیم ندارد، آمدن او یک ریسک خواهد بود:

من احترام زیادی برای فرناندو قائلم، او یک راننده بزرگ و فوق العاده است.

اما فکر می کنم که دیدن این موضوع [و آمدن آلونسو به ردبول] مشکل خواهد بود. او به هر کجا که رفته، تمایل به ایجاد اندکی هرج و مرج داشته است.

من مطمئن نیستم که این بهترین چیز برای فرناندو باشد که به تیم بپیوندد.

من فکر می کنم که ما ترجیح می دهیم که در جوانان سرمایه گذاری کنیم تا از راننده ای که به وضوح نزدیک به پایان دوران حرفه ایش است استفاده کنیم.

پیر گسلی

پیر گسلی

هورنر همچنین افزود که احتمالا بهترین گزینه برای ردبول این خواهد بود تا راننده ای را از بین راننده های جوان خود انتخاب کند که شامل راننده هایی مانند کارلوس ساینز و پیر گسلی است:

ما به همه چیز نگاه می کنیم، اما من فکر می کنم که گروه ترجیح می دهد که بر روی استعدادهای درون خانه که بسیار موفق بوده اند سرمایه گذاری کند.

فتل، ورشتپن، ریکاردو، ساینز و گسلی، همه ی این ها حاصل ارائه ما هستند، و همه پرورش یافته برنامه جوانان ردبول هستند.

هر دوی این ها (گسلی و ساینز)، راننده های سریعی هستند، و این به ما فرصتی برای نفس کشیدن می دهد.

به هر حال آن ها تا پایان تابستان و یا فراتر از آن قرارداد دارند. ما به همه ی گزینه های در دسترس مان نگاه خواهیم کرد و مطمئن می شویم که تصمیم درستی برای تیم می گیریم.

4 دیدگاه

  1. ...m6...

    23

    12

    آلونسو هنوز خیلی قدرتمنده بیاد ردبول همتیمی مکس شه حداقل دو برابر امتیازاتی که با مکس و دنیل جمع کردینو بدست میاره?

دیدگاه خود را بیان کنید