Register

نوزده − هجده =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران– توتو ولف رئیس تیم فرمول یک مرسدس اعتراف کرد که در ابتدای گرندپری سنگاپور بخت با ما یار بود که به پیروزی ارزشمند لوئیس همیلتون منجر شد.

مرسدس همان طور که انتظار میرفت تلاشش را در پیست خشک مارینا بی انجام داد که لوئیس همیلتون به جای پنجم و والتری بوتاس به جایگاه ششم در تعیین خط دست یافتند. بارش رگبار و خیس شدن سمت چپ پیست منجر به برخورد سباستین فتل، کیمی رایکونن و مکس ورشتپن پس از استارت شد. همیلتون که پس از گذشتن از دنیل ریکاردو به رتبه اول رسید این برتری خود را تا دور آخر حفظ کرد و بوتاس که با کسب مقام سوم کمک بزرگی به مرسدس کرد تا اختلاف 102 امتیازی با فراری داشته باشد.

سباستین فتل، کیمی رایکونن و مکس ورشپتن - گرندپری سنگاپور 2017

سباستین فتل، کیمی رایکونن و مکس ورشپتن – گرندپری سنگاپور 2017

توتو ولف گفت:

ما به خودمان آمدیم کمی بیشتر در مورد محدود کردن خسارات بحث کردیم، و سنگاپور را با موفقیت دو چندان هم در امتیاز تیمی و هم شانس بیشتر رانندگان‌مان برای قهرمانی ترک کردیم. این مسابقه دوباره یاد آور این شد که چقدر ورزش های موتوری غیر قابل پیش بینی هستند. و به شما هم یادآوری میکند که فقط یکشنبه روز کسب امتیاز است. البته باید این را هم گفت مرسدس خیلی خوش شانس بود که از برخورد اول مسابقه جان به در برد و بدون آسیب دیدگی مسابقه را به پایان رساند بعد از آن فرصت داشتیم که تیم ردبول که بسیار سریع بود را کنترل کنیم.

لوئیس همیلتون - مسابقه فرمول یک سنگاپور

لوئیس همیلتون – مسابقه فرمول یک سنگاپور

او همچنین ادامه داد:

لوئیس عالی ترین عملکرد را نشان داد با هر دو نوع تایر بسیار سریع بود و والتری به خوبی توانست خود را از زمین خاکی به جاده اصلی برساند و سکوی سوم را از آن خود کند. گرندپری سنگاپور یاد آوری بزرگی  کرد که مرسدس از پس هر مشکلی بر می‌آید و برای هر مشکلی در آینده راه حل دارد. این راهم نباید فراموش کرد که هر شش گرند‌پری پیش رو هم برای موقعیت پیروزی دارد هم برای فراری، ما از این پیروزی خوشحالیم و جشن می‌گیریم ولی پس از آن به مسابقات آینده فکر می‌کنیم و روی چالش های بعدی متمرکز خواهیم شد.

11 دیدگاه

 1. cfz

  9

  8

  خیلی ازت خوشم میاد توتوجان خود عشقی

 2. Svettel46

  7

  8

  Wolf عزیز ,ما فراری فن ها میگیم شانسی بود ولی بیشتریاشون میگن به خاطر توانایی بیشترش بود…نیستی ببینی چه مغلطه کردن:(((
  ولف عزیز ازین بیشتر شرمندشون نکن نوکرتم

 3. Hammerton

  15

  9

  سال قبل لوئییس با بدشانسی قهرمان نشد
  امسال امیدوارم حتی با خوش شانسی قهرمان بشه 🙂
  البته من اسمشو نمیذارم خوش شانسی،وقتی مقصر 100درصد اون حادثه فتل و رایکونن بودن اسمش بی تدبیریه نه بدشانسیشون یا خوش شانسی لوئیس 🙂
  اصلا مگه فتل کم با خوش شانسی قهرمان شده 😐

  • cfz

   5

   5

   همینو بگو والا بوخودا?

 4. max verstapen

  10

  4

  درینکه همیلتون خیلی جاها شانس آورده شکی نیس. خداحافظی روزبرگ دربهترین حالتش.تصادف ورشتپن با فراری ها در دومورد.و داشتن موتور قوی و….

 5. nohead

  7

  8

  اصلا من همیلتون رو در حد فتل نمیدونم . چون فنی نیست

  • cfz

   2

   5

   منظورت از راننده فنی همونه که با دو درجه لاستیک نرم تر نتونست از لوییس سبقت بگیره؟؟؟

   • REZA.M

    0

    0

    لاستیک نرم تر تو کفی میخواد چیکار کنه؟ها؟بعدشم دوست عزیز(cfz)به نظر تو همیلتون این کار رو کرد یا اون موتور مرسدس .با اینکه من طرفدار فراری هستم به نظرم فراری حالا حالاها نمی تونه موتوری بسازه که با موتور مرسدس رقابت کنه یه شرکتی مثل BMW نیازه تا مثل سال 1983 یه موتور خوب بسازه تا این یکه تازی موتور مرسدس رو تموم کنه.

   • nohead

    1

    0

    نه برادر عزیز. منظورم از رانندگی تو موناکو و مجارستان و تعیین خط سنگاپور هست?? وگرنه راننده آماتور هم میتونه تو اتوبان مونزا و سیلورستون گاز بده!!

   • Svettel46

    0

    0

    لاستیک نرم+متور قوی +سرعت بیشتر+روغن بیشتر……اینا ادامش بود یادت رفت بگی من برات نوشتم چون فقط به لاستیک اشاره کردی:(((