فرمول یک ایران: والتری بوتاس، بعد از اتمام مسابقه­‌ی گرندپری ایتالیا گفت که پایان یک دوی تیمش در مونزا، بهترین نتیجه­‌ی ممکن بود.

بعد از یک تعیین خط بارانی و پرحادثه، تیم مرسدس مسابقه‌ای بی‌دردسر را پشت سر گذاشت. لوئیس همیلتون از خط یک مسابقه را استارت زد و پرچم شطرنجی را از آن خود کرد و فنلاندی هم از رده‌ی چهارم به سکوی دومی رسید.

مهندسین و مدیران تیرهای نقره‌ای هم یک بعد از ظهر بی‌نظیر را سپری کردند در حالی که راننده‌هایشان حدودا سی ثانیه با سباستین فتل قرمزپوش فاصله داشتند.

فنلاندی بعد از اینکه هموطنش، کیمی رایکونن را پشت سر گذاشت در همان دورهای ابتدایی از دو راننده‌ی جوان یعنی استبان اکون و لنس استرول هم گذشت و خود را رده‌ی دوم رساند.

مثل لوئیس، استارت برای من هم قدری دشوار بود. سرم را پایین انداختم و قدم به قدم، رده کسب کردم.

والتری بوتاس - مسابقه فرمول یک ایتالیا 2017

والتری بوتاس – مسابقه فرمول یک ایتالیا 2017

امروز ماشین قدرتمند و به طرز شگفت‌انگیزی سریع بود. این سواری، لذت خالص بود. سرعت بالایی داشتیم. واقعا از مسابقه‌ی ایتالیا لذت بردم.

البته نتیجه‌ی خوبی هم برای تیم گرفتیم.

وقتی از فنلاندی پرسیدند که آیا مشکل خاصی در ماشین وجود داشت یا نه او پاسخ داد:

نه هیچ مشکلی نداشتم.

8 دیدگاه

   • ...m6....

    3

    1

    کور شن الهی? نمیدونم چرا طرفدارای فراری اینجا نمیان پیشگویی کنن

  • ...m6....

   5

   1

   بوتاس حالا حالا هستش داداشم آلونسو امیدشو از دست داده وقتی ماشین بد باشه راننده هم امیدش میره بوتاس بعد از ریکاردو بهترین گزینه برای جای خالی روزبرگ بود ?

  • Ali.Shafie.Saber

   2

   0

   خبر بد برای شما اینه که بزیبایی اول رایکونن را محو کرد، لین برای اینکه ب انید که راننده است. و مرسدس هیچ وقت الونسو را راه نخواهد داد. این خیلی هم خوبه. لیاقتش همین جا است. الونسو اگر لیاقت بیشتری داشت الان اونجا نبود. لیاقت فقط به مهارت رانندگی نیست، کاری کرده که مرسدس از حتی یک درصد هم روی امدنش فکر نمیکنه. بوتاس راننده بسیار خوبی هستش که نشان داد فقط نیاز به یک ماشین خوب داشته.
   مرسدس هم دقیقا میدانسته چه کسی را بیاورد.
   باز هم همیلتون شاهکار کرد، باز هم برای اولین مرتبه کاری را کرد که هیچکسی نکرده بود، در دو کرندپری پشت سر هم اول شد.

دیدگاه خود را بیان کنید