Register

هجده + 14 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – پاستور مالدونادو امیدوار بود تا با بازنشستگی نیکو روزبرگ، شانسی برای بازگشت به فرمول یک در ۲۰۱۷ داشته باشد.

راننده ی ونزوئلایی در پایان فصل ۲۰۱۵، از فرمول یک کنار رفت و حال به دنبال بازگشت به دنیای اتومبیلرانی است. او در پایان ۲۰۱۶ مذاکراتی را با تیم سائوبر داشت که با این تیم به توافق نرسید و حال به فکر ایندی کار است.

اگرچه اخیرا او اعلام کرد که قصد داشت تا صندلی رقابتی تری را در فرمول یک بدست آورد و امیدوار بود که در ۲۰۱۷، هم تیمی لوئیس همیلتون شود. هر چند در پایان، درهای مرسدس به سوی والتری بوتاس باز شد و فیلیپه ماسا نیز از بازنشستگی صرف نظر کرد و به ویلیامز بازگشت و صندلی خالی سائوبر نیز توسط پاسکال ورلاین پر شد.

مالدونادو گفت:

من گزینه ها را ارزیابی کردم و هنوز هم برای انجام یک برنامه ی حرفه ای و مناسب، همه ی احتمالات را در نظر می گیرم و البته فرمول یک، یکی از مسابقات مورد علاقه ی من است.

من شانس بازگشت را داشتم، اما من فقط می خواهم که این مهم را با شرایط مناسب انجام دهم و دوست ندارم مانند تجربه های قبلی من باشد.

پاستور مالدونادو

پس از اینکه روزبرگ فرمول یک را ترک کرد، می توانست مانند مهره های دومینو به من یک فرصت خوب بدهد، اما همه ی احتمالات به یک چیز متفاوت تبدیل شد.

راه دیگر؛ امکان رفتن من به سائوبر وجود داشت، که یک تیم خوب و با تجربه بسیار است. در پایان اما شرایط هر دو طرف به خوبی برآورده نشد.

نه فقط سائوبر، بلکه زمان دشواری برای اکثر تیم های فرمول یک است، زیرا انتخاب آنها به دلایل اقتصادی، محدود شده است.

7 دیدگاه

 1. Hamed

  18

  0

  یعنی ۱۰ برابر شوک آورتر از خبر خداحافظی رزبرگ میتونست بازگشت مالدونادو با لباس مرسدس باشه

 2. سلمان

  6

  0

  میومد مرسدس همیلتون یه امتیازم نمیگرفت!
  یادمون نرفته سر این و اون چ بلاهایی آورد

 3. مهرداد

  1

  0

  یا خدا 😐

 4. افشین

  2

  0

  اگه هم تیمی همیلتون میشدی چی میشد:)):))

 5. Helix.H44

  5

  2

  خیلی خندیدم عجب اعتماد به نفسی داشت

 6. Scu

  4

  0

  هنوز هم اخرین پیروزی ویلیامز ب اسم توست ای لرد کبیر

 7. Behnam380

  1

  0

  فرق بین وشتپن با مالدانودو در اینه که وشتپن هم ماشین بهتری داره و هم دیوونه تره و شباهتشونم تو اینه که هردوشون تو فرمول۱ هیچی نمیشن.