فرمول یک ایران – زاک براون، مدیر کمپانی مکلارن می گوید که دنیل ریکاردو راننده استرالیایی فرمول یک که در فصل بعد به تیم مکلارن می پیوندد در تک دور با فرناندو آلونسو برابری می کند.

دنیل ریکاردو برای فصل بعدی فرمول یک از تیم رنو به تیم مکلارن می پیوندد و فرناندو آلونسو نیز جایگزین او در تیم رنو خواهد شد. زاک براون در مورد مقایسه ریکاردو و آلونسو می گوید:

احتمالا فرناندو آلونسو بهترین راننده ای بوده (از همه لحاظ) در فرمول یک با او کار کرده ام. به نظر من فرناندو در همه چیز امتیاز 9 از 10 را به دست می آورد. دنیل در تک دور و مسابقه فوق العاده است. من تهاجمی بودن زیادی را در دنیل می بینم.

تا موقعی که این دو نفر در یک زمان در یک خودرو نباشند، من فکر نمی کنم که هیچوقت بفهمیم(که چه کسی بهتر است). اما در حال حاضر فکر نمی کنم که کسی از دنیل سریعتر باشد و بنابراین شاید بگویم که یک نبرد برابر خواهد بود اما من طرف راننده خودم را می گیرم.

براون همینطور در مورد کارلوس ساینز و لندو نوریس گفت:

اگر من به کارلوس به عنوان یک راننده مسابقه ای نگاه کنم، او و لندو هر دو در شروع مسابقه فوق العاده هستند. کارلوس (در این زمینه)بهترین راننده پیست است. کارلوس رو به جلو حرکت می کند.

در مونزا من فکر نمی کنم که کسی دیگری وجود داشت که می توانست کار دیگری انجام دهد مگر اینکه کلا به سمت شعاع داخلی می رفت. اما ما به کارلوس و لندو گفتیم که لطفا برای تیم مسابقه دهید، بنابراین با اینکه فکر می کنم که هرکسی می تواند به سمت شعاع داخلی حمله کند و امیدوار باشد بهترین اتفاق رخ می دهد اما (در مونزا در صورت چنین اتفاقی) ما به جای یک رده دومی، یک دی ان اف(یا عدم اتمام مسابقه) نصیبمان می شد.

4 دیدگاه

 1. Dr¡ft€r

  2

  0

  در توانایی آلونسو شکی نیست فقط باید دید دوری از مسابقات و افزایش سن چقدر روی کارآیی اون تاثیر گذاشته

  • Saeedreza

   1

   0

   از فرناندو شروع کرد به دنیل رسید و در آخر گفت کارلوس بهتره
   عجیبه براون الان ميخواسته به چه مطلبی اشاره کنه
   کمی مبهم شد