فرمول یک ایرانلنس استرول راننده کانادایی تیم ریسینگ پوینت تایید کرده است که تست کرونایش مثبت اعلام شده بود و مجبور بود که در مسابقه فرمول یک ایفل در پیست نوربرگ رینگ شرکت نکند.

لنس استرول در تست کرونا پیش از شروع آخر هفته نوربرگ رینگ، یک نتیجه منفی را داشت اما وقتیکه دوباره برای بازگشت به خانه تست داده بود، نتیجه تستش مثبت اعلام شد. استرول امروز در شبکه های اجتماعی خودش بیان کرد:

من می خواستم به همه بگویم که من اخیرا نتیجه تست کرونای مثبتی را بعد از آخر هفته ایفل داشتم. برای اینکه شما را با تمامی اتفاقات رخ داده در جریان بگذارم (باید بگویم): من در تست پیش از مسابقه نتیجه منفی داشتم و به نوربرگ رینگ وارد شدم.

در صبح شنبه، حال خوبی را نداشتم و با شکم درد از خواب بیدار شدم. پروتکل های فیا را رعایت کردم و خودم را در موتور هومم قرنطینه کردم و دوباره به پدوک وارد نشدم. من آماده مسابقه دادن نبودم و صبح یکشنبه به خانه برگشتم. همچنان که در چنین شرایطی بودم، در غروب یکشنبه یک بار دیگر تست دادم. روز بعد نتیجه آمد و تست مثبت اعلام شد. بنابراین در خانه ماندم و خودم را برای 10 روز بعدی قرنطینه کردم. خوشبختانه علائم من آنچنان شدید نبودند.

استرول اعلام کرد که حال آماده مسابقه شده و در آخر هفته فرمول یک پرتغال حضور پیدا می کند:

من 100 درصد حالم خوب شده است. دوباره در روز دوشنبه این هفته تست داده ام و نتایجم منفی بوده اند. حس می کنم در شرایط خوبی قرار دارم و بی صبرانه آماده بازگشت به تیم و مسابقه دادن در پرتغال هستم.

7 دیدگاه

 1. 🏁🏎DR3🇦🇺FA14🇪🇸

  0

  0

  سلام حسن جان ممنون از اینکه حواست بود،
  برنامه داریم براش حتما، من دارم واسه سالهای 2010 تا 2013 و همینطوری یه سری مستندهای جانبی دیگه که هست برنامه میزارم که براتون منتشر کنم، فقط باید آپارات یاری کنه بازی در نیاره، دوست نداشتم مقاله بزارم ویدیوییش باحالتره، همه قول هایی که دادیم یادمون هست، فقط زمانبندی ها رو داریم بنا به یه سری مصلحت هایی تغییر میدیم، الان هم چند وقته دیگه یه سری مستند های دیگه ای میزاریم براتون… دوران سب رو هم حتما براش یه جا باز می کنیم که زود بریمش

  اینو تو اسفند گفته بودین. درست نشد؟

  • |ZXE-LECLERC16|

   0

   0

   فکر کنم اینو سید عزیز گفتن…
   حیف…
   هی…
   سید کجایی که خیلی جای خالیت حس میشه! :((((((((((((((((((

 2. Sina

  6

  0

  ولی کاش این هفته دوباره هالک میومد واسه مسابقه

 3. محمد جواد سلیمانی

  6

  1

  امیدوارم روزی برسه که این ویروس از بین بره و دوباره راحت هم رو در آغوش بگیریم
  # در _ خانه _ می مانم
  # ماسک _ میزنم

 4. آرشا

  9

  0

  ای لعنت به کرونا وباعث وبانیش..


  لعنت…

  • behrang 1350

   0

   2

   باعث و بانی کرونا چینی ها هستند که برای انتقام از تعرفه های سنگین آمریکا همه مردم دنیا را یکجا مجازات کردند. جالبه در کشور بالای یک میلیارد نفری چین حتی یک مورد مرگ کرونا وجود ندارد !!!! این خودش جای شک و تردید نداره ؟؟؟؟؟