موتوجی پی ایران – دوکاتی به طور رسمی اعلام کرد که برای موتوجی پی 2021، فرانچسکو باگنایا را جانشین آندره دویزیوسو خواهد کرد و یوهان زارکو نیز به تیم پرامک دوکاتی منتقل خواهد شد.

در ماه گذشته مدیر تیم دوکاتی و مدیربرنامه آندره دویزیوسو تایید کردند که فصل 2020 موتوجی پی، آخرین فصل همکاری این دو خواهد بود و موتورسوار ایتالیایی برای 2021 یک موتورسوار آزاد است.

برای صندلی خالی دوکاتی خبرهای زیادی به گوش می رسید؛ از پیوستن زارکو به این تیم تا بازگشت خورخه لورنزو به موتوجی پی! در نهایت این باگنایا بود که با عملکرد خوبش توانست به صندلی تیم ایتالیایی برسد و در فصل آینده، هم تیمی جک میلر خواهد بود.

باگنایا گفت:

من حتی قبل از اینکه در موتو2 2018 قهرمان جهان شوم، موتورسوار دوکاتی بودم و آنها قبل از اینکه بدانند من روزی یک موتورسوار خوب خواهم شد، من را انتخاب کردند.

این قمار ما بود، زیرا تا آن لحظه من یک موتورسوار معمولی بودم، اما دوکاتی تصمیم گرفت حتی قبل از بقیه، به من باور داشته باشد.

اولین سال حضور من در موتوجی پی آسان نبود، اما دوکاتی هرگز مرا زیر سوال نبرد؛ آنها تمام حمایت و اعتماد به نفس یک تازه کار را به من دادند و به من اجازه دادند در سال 2019 تجربه کسب کنم.

من به آنها گوش دادم، به آنها اعتماد کردم، با هم یاد گرفتیم که یکدیگر را بشناسیم و درک کنیم، و اکنون یک تیم عالی تشکیل داده ایم.

امروز من خوشحال ترین فرد جهان هستم، این برای من یک رویا بوده که به حقیقت پیوسته است؛ موتورسوار تیم کارخانه ای دوکاتی بودن.

یوهان زارکو نیز در کنار خورخه مارتین، ترکیب فصل 2021 تیم پرامک دوکاتی را تشکیل خواهند داد.

9 دیدگاه

 1. Hassan Mohebbi

  1

  1

  انتخاب درستی کردن به نظرم خیلی از زارکو بهتره. با توجه به مصدومیتی که داره بازم خوب موتورسواری میکنه. به نظرم اگه مصدومیت رها بشه از میلر هم بهتر خواهد بود.
  خب الان جای میلر و بگنایا کیا میان؟ دمتون گرم خبراش رو پوشش بدید.🙏
  از سامان پورصفر و امیرنیکان عسکری عزیز هم خسته نباشید میگم. خدا قوت.

   • Hassan Mohebbi

    0

    0

    خورخه مارتین خوبه ولی اون که تو کی‌تی‌ام هست. مدیران کی‌تی‌ام از این‌که او بره به دوکاتی مشکلی ندارن؟ چون خودشون یه صندلی خالی دارن اگه اشتباه نکنم!
    یوهان که الان هم تو دوکاتی هست دقیق نمیدونم اون تیم دوکاتی اسمش چیه؟ ولی خب به نظرم این تیم که میلر و بگنایا بودن تیم بهتریه.
    دمت گرم دوست عزیز🌹🥂

  • get f... up SEB

   0

   1

   حتی فکرشم نمیتونی بکنی زارکو با استفاده از انگیزه وحشتناک و سر نترسش چه کارهایی ازش بر میاد پشت یه موتور رقابتی
   سال دیگه با پراماک به همه ثابت خواهد شد

 2. behrang 1350

  1

  0

  بنظر من لیاقتش رو داره . هم باگنایا و هم جک میلر در تیم دوم دوکاتی عملکرد بهتری در پیست نسبت به تیم اصلی داشتند و تیم دوکاتی از این انتخاب ضرر نمیکنه . بخصوص پتروچی امسال خیلی ضعیف کار کرده . دووی هم که ظاهرا خودش تمدید نکرده

 3. Kourosh

  2

  0

  تمدید نکردن با دوویزیوسو اشتباه بود
  واقعا بدشانس هست دووی که مصدومیت مارکز همزمان شد با افت خودش!وگرنه حداقل یه قهرمانی فصل حقشه

دیدگاه خود را بیان کنید